Yılmaz Gençoğlu: Engellilerimizin Her Zaman Yanındayız

04 Temmuz 2014 Cuma, 11:58

ALTI Nokta Körler Derneği Manisa Şubesi yönetimi, Manisa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanı Yılmaz Gençoğlu’nu ziyaret etti. Yeni dernek binalarında kurdukları eğitim sınıfının eksikliklerinin giderilmesi noktasında talepte bulunan dernek yöneticilerine destek sözü veren Fen İşleri Daire Başkanı Gençoğlu, “Engellilerimizin her zaman yanında ve hizmetindeyiz” dedi.

Altı Nokta Körler Derneği Mali Saymanı Hüseyin Pehlivan ve Altı Nokta Spor Kulübü Başkanı Selami Pazar, Manisa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanı Yılmaz Gençoğlu’na nezaket ziyaretinde bulundu. Yeni dernek binalarında kurdukları eğitim sınıfı ile ilgili Büyükşehir Belediyesi’nden taleplerde bulunan Dernek Mali Saymanı Hüseyin Pehlivan, “Altı Nokta Körler Derneği Manisa Şubesi olarak derneğimizin yeni yerinde hazırlamak istediğimiz eğitim sınıfı için Manisa Büyükşehir Belediyemizden ufak bir yardım talebinde bulunduk. Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün ve Fen İşleri Daire Başkanımız Yılmaz Bey, her konuda yardımcı olacaklarını söylediler. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Engellilere destek oldukları, bizlerle birlikte oldukları için sağ olsunlar” dedi.

Gerekli yardımda bulunacağız
Dernek üyelerinin taleplerini dikkatle dinleyen ve tek tek not alan Manisa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanı Yılmaz Gençoğlu da, “Bugün Altı Nokta Körler Derneği bizden yardım talebinde bulundu. Bu yardım taleplerinde derneklerinde eğitim verecekleri derslikte bir takım tadilat işleri varmış. Biz de Fen İşleri atölyesi vasıtasıyla kendilerine gerekli yardımda bulunacağız. Her zaman da yanlarında olduğumuzu kendilerine bildirdik. Gerek Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün, gerekse biz belediye çalışanları her zaman engellilerimizin yanında ve hizmetindeyiz” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.