Yetkili servise kızdı mağazanın önünde televizyonu parçaladı

14 Aralık 2016 Çarşamba, 21:05


Manisa’da bir kişi arızalanan televizyonuyla ilgilenmediğini iddia ettiği yetkili servise kızınca, mağazanın önünde televizyonu yere atıp parçaladı. Olayı videoya çektiren şahıs tüm yaşananları sosyal medyadan paylaştı.

Manisa’da yaklaşık 7 ay önce bir elektronik mağazasından televizyon alan Hasan Özden adlı bir vatandaş, televizyonu arızalanınca yetkili servise götürdüğünü ancak yetkili servisin başka yerlere yönlendirerek kendisiyle ilgilenmediğini iddia etti. Televizyonu aldığı mağazaya sinirlenen Özden, arabasıyla mağazanın önüne geldi. Burada kendisiyle birlikte gelen bir kişinin cep telefonu kamerasına başından geçenleri anlatan Özden, daha sonra arabadan inerek bagajdan televizyonu aldı. Kucağındaki televizyonla mağazanın önüne gelen Özden, önce televizyonu defalarca yere fırlattı. Yerde de televizyonu tekmeleyen Özden, yanına gelen mağaza görevlilerine durumu anlattıktan sonra televizyonu tekrar yere atarak oradan ayrıldı.
Özden tüm bu yaşananları ise saniye saniye cep telefonuyla kaydederek sosyal medya hesabından paylaştı.

Yetkili Servisten Açıklama Geldi

14-12-2016-id-28667

Ürünün  Manisa’daki yetkili servisi yaptığı açıklamada şunları kaydetti; “Videoda konu olan ürünü servisimize aldığımızda cihazın HDMI girişinde kullandığı üründen gelen voltaj sonucunda resimlerde de görüldüğü gibi main boardi yanmıştır. Müşteriye ücret bilgisi aktarılmış olup, onaylamadığı için cihazı iade edilmiştir. Haklarını kanuni yollardan aramak istediğinde haksız olduğu devlet kurumu tarafından da söylenmiştir. Bu şekilde firmamıza yapılan karalama kampanyasından dolayı kendisine kanuni haklarımızı kullanacağımızı belirtiriz.

Kamu oyuna saygılarımla.”

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir