Yeni pencere veya kapı montajı için evinizi nasıl hazırlayabilirsiniz

07 Eylül 2018 Cuma, 10:50

Yeni pencereler veya kapılar sipariş ettiniz, beklerken yardımcı olabilecek birkaç şey var. Sorunsuz ve stressiz süreç.

 

 • Müşteri Hizmetleri ekibi yakın zamanda iletişim halinde olacak ve kurulum tarihinizi sizinle birlikte planlayacaktır. Herhangi bir ek bilgiye ihtiyaç duyuyorsanız, lütfen Müşteri Hizmetleri ekibine başvurmaktan çekinmeyin.
 • Proje danışmanınızla tanışın ve evinizde onlarla birlikte yürüyün ve her bir pencereyi / kapıyı tartışın.
 • Kurulum alanını kapatan bir engel var ise kaldırın. Kurulum ekibimizin, geldiklerinde çalışmak için bol alan olduğundan emin olun. Unutmayın: Ürünleri yüklemeden önce etrafa taşımamız gerekecek. Abajurlarınızı da çıkarmak isteyebilirsiniz.
 • Verandada duran tüm oyuncakları, saksı bitkileri veya diğer öğeleri kaldırın.
 • Kurulum ekibinin ön kapıya kolay erişebileceğinden emin olun. Evcil hayvanlarınızı bir odaya kapatın veya bir tasma yardımıyla güvende olduğundan emin olun.
 • Ayrıca, ekipmanlar için dışarıda bir yer açmalı ve ulaşacakları araçlar için ayrılmış bir yere sahip olmalısınız. Gerekirse, bir park izni ayarlamanız gerekecektir.
 • Özel ihtiyaçlarınız var mı? Sadece bazı hatırlatmaları yerine koyabilirsiniz, örneğin “Eski pencereyi kurtarabilir” gibi özel yönergeler belirterek, pencerelerin yanındaki duvardaki Post-It Notları kullanabilirsiniz.
 • Tesisat Mühendislerimiz, tüm ürünlerin uygun hale getirilmeden önce açıklıklara uygun olmasını sağlamak için evdeki açıklıkları ölçecektir.
 • Unutmayın, elektrikli aletlerin güce ihtiyacı vardır, bu yüzden işin ilk gününü kullanabilecek çıkış noktalarına dikkat edin.
 • Ekibimiz, bölgedeki zemin ve mobilyaların güvenliğini sağlamak için kendi damlalıklı bezini / çizgi tabakasını getiriyor. Kurulum alanında bulunan büyük hacimli cisimler, mobilyalar ve yer döşemeleri kaplanacaktır, ancak lütfen değerli eşyaların güvenliğini sağladığınızdan emin olun.
 • Kurulum Mühendislerimizin damla bezleri yerleştirmesini ve tüm değerli eşyalarınızın korunmasını sağlamak için evinizden ayrılmayın.

DİKKAT EDİLECEK DİĞER HUSUSLAR

Pencerelerin değiştirilmesi, evinizde bazı aksaklıklara neden olur. İş ne kadar büyük olursa, iş devam ederken daha fazla aksaklık olabilir. Sıcak kaldığınızdan emin olun – özellikle evde küçük çocuklarınız varsa. Bu özellikle önemlidir, çünkü eski pencerenin çıkarılmasından sonra yeni pencereler takılmadan önce süre uzun sürebilir. Kurulum Mühendislerimiz mümkün olduğunca verimli çalışıyorlar. Lütfen çocukların ve hayvanların bölgeye girmesini engellediğinizden emin olun.

Bu hususlara Ankara cam balkon firması olan Mare Cam Balkon ankara çok dikkat ederek üretiminizden tutun montajına kadar çok titizlikle çalışan bir firmadır.

Sizde yorum yapın..