VALİ BEKTAŞ SANAYİCİLERİ AĞIRLADI

25 Eylül 2014 Perşembe, 15:49

Turgutlu Tuğla ve Kiremit Sanayicileri Derneği (TUKSAD) Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Gökhan Görçiz ve Yönetim Kurulu üyeleri Vali Erdoğan Bektaş’ı makamında ziyaret etti.

(TUKSAD) Yönetim Kurulu Başkanı Dr.Görçiz, ziyarette tuğla ve kiremit üretimi ile  tarihçesi hakkında Vali Bektaş’a bilgiler vererek, hayırlı olsun dilekleriyle birlikte Vali Bektaş’a yeni görevinde başarı dileklerinde bulundu.

Vali Bektaş da,  ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek,  tuğla ve kiremit üretimi hakkında bilmediği birçok konuyu öğrendiğini kaydederek,verdikleri bilgiler için kendilerine teşekkür etti ve çalışmalarında başarılar diledi.

MANİSA DERİ SANAYİCİLERİ KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ YAPI KOOPERATİFİNDEN İADE-İ  ZİYARET

S.S. Manisa Deri Sanayicileri Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Demircan ve Yönetim Kurulu üyeleri Vali Bektaş’a iade-i ziyarette bulundu.

Başkan Demircan, ziyarette yaptığı konuşmada “Geçtiğimiz Haziran ayında Yunusemre ilçesindeki Sitemize  ait arıtma tesisi havuzuna düşen 3 kişinin yaşamını yitirmesi üzerine Kooperatifimize gelip taziye ziyaretinde bulunarak bizleri yalnız bırakmayan sayın Valimize gösterdikleri hassasiyet için  teşekkür ediyoruz. Kendilerine hem teşekkür etmek,  hem de  iade-i ziyaret için geldik.Sayın Valimize,  görevinin hayırlı olması temennisiyle , başarılar diliyoruz.” Dedi.

Vali Bektaş da, Kooperatif Yönetim Kurulu Başkan ve üyelerine,  ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek başsağlığı diledi.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir