Vali Bektaş İlçeleri Tanıyor

05 Temmuz 2014 Cumartesi, 11:56

Manisa’daki görevinin bir ayını dolduran Vali Erdoğan Bektaş ilçe ziyaretlerine devam ediyor.

Bir günde üç ilçe ziyaret ederek kaymakamlardan ve ilçe müdürlerinden bilgi alan Vali Bektaş sorunları da yerinde tespit ediyor. Vali Bektaş’a ilçe ziyaretlerinde İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Altınsoy ile İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü

Hasan Çebi de eşlik etti.
İlk olarak Sarıgöl’e giden Vali Bektaş Sarıgöl Hükümet Konağı Bahçesi’nde Kaymakam Çetin Kılıç ve ilçe protokolü tarafından karşılandı. Daha sonra Sarıgöl Kaymakamlık Makamına geçen Vali Bektaş, ilçenin sorunları hakkında yetkililerden bilgiler aldı.

Vali Bektaş’ın Alaşehir Ziyareti
Sarıgöl ziyaretinin ardından Alaşehir’e geçen Vali Bektaş, Kaymakam Kemal İnan’ı ziyaret etti. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonunda daire amirleri ile toplantı yapan Vali Bektaş’a ilçede yürütülen çalışmalar hakkında
Kaymakam Kemal İnan bilgi verdi.

Vali Bektaş Ahmetli’de Hastaneyi de inceledi
Vali Bektaş bir günde yaptığı ilçe ziyaretinin sonuncusunu Ahmetli’ye yaptı. İlçeye gelişinde Kaymakamlık binası önünde İlçe Kaymakamı Necmi Akman ve daire amirleri tarafından karşılanan Vali Bektaş Kaymakamlık toplantı salonunda Kaymakam Necmi Akman’dan ilçe hakkında brifing aldı.

Brifingin ardından Manisa Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Hastanesi Ahmetli Ünitesini ziyaret eden Vali Bektaş hastaneyi gezerek incelemelerde bulundu. Ahmetli Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Hüseyin İlter Vali Bektaş’ı hastane hakkında bilgilendirildi.

Bir günlük ilçe ziyaretlerini tamamlayan Vali Bektaş daha sonra Manisa’ya döndü.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir