TESİSATÇI

14 Eylül 2018 Cuma, 22:12

Günümüz şartlarında çarpık kentleşmenin yanı sıra eski yapıları ve doğru yapı malzemelerinin kullanılmaması sonucunda İstanbul gibi mega bir kentte tesisatçılara gün geçtikce daha fazla ihtiyaç duyulmaktadır. Peki tesisatçılar hakkında neler biliyoruz ?
Tesisatçı, ihtiyaçlar doğrultusunda su tesisatçısı,elektirik tesisatçısı ve diğer  tesisatçı dalları arasında hizmet veren ve birbirimden bağımsız ustalık isteyen alanlardan oluşmaktadır. En çok problem yaşanan alanlardan biri olan su tesisatı, su tesisatçılarına fazla ihtiyaç duymamıza sebep olmuştur.

Gündelik hayatımızda evlerde iş yerlerinde bir çok tesisat alt yapısa sahip alanlarda bulunmaktayız. Bilinçsiz kullanımla birlikte yıpranmış ve eskimiş su tesisatları tıkanıklığa sebebiyet vermektedir.

Kendi yöntemlerimizle çözüm üretemediğimiz noktada profesyonel tesisatçılara ihtiyaç duyulmaktadır.

 

İstanbul’da yüz binlerce tesisatçı arasında yapacağınız tercih ile tekrar problem yaşamanız doğru orantılı olacaktır. Tesisatçı tercihiniz ile yaşadığınız su tesisatı problemine kesin çözüm üretebilirsiniz.  Su tesisatçıları ilkel yöntemlerin yanı sıra termal kameralar, pis su kameraları ve robot ile tıkanıklık açma hizmeti verebilmektedir. Gelişen teknoloji ile birbirine uyum sağlayan tesisatçılar tıkanıklık problemlerinize kesin çözüm üretmenin yanı sıra bir çok firma garantili tesisatçı hizmeti sunmaktadır.

Bunlardan yalnızca biri gibi görünen vizyon tesisatçı sayesinde tesisatçı problemlerinize son verebilirsiniz.

 

Vizyon tesisatçı uzun yıllardır  İstanbul tesisatçısı olarak hizmet verdiği geniş tesisatçı kadrosu ve hızlı ekipleri ile 30 dakikalık süre zarfında İstanbul’un neresinde olursanız olun kısa sürede evlerinize servis gönderebilecek bir yapıya sahiptir. Tesisatçı denildiğinde akla gelen ilk firmalardan biri olan vizyon tesisatçı kırmadan tıkanıklık açma ve diğer bütün tesisat hizmetlerini garantili olarak sunmaktadır. Uygun ücret tarifesi ile İstanbul tesisatçıları arasında referans kitlesini büyütmüş konsolosluklar büyük şirketler okullar ve iş hanlarına hizmet verir hale gelen ve bu sayede uygun fiyatlarıyla müşteri dostu bir tavır izlemektedir. Ender rastlanan tulumlu tesisatçılar kurumsal görünümleri ve güvenilir yapılarıyla evlerinizde iş yerlerinizde  ve diğer mecralarda aradığınız öncelikli tesisatçılar haline gelmektedir.

İstanbul Tesisatçı

Uzun yıllardır hizmet verdiği istanbul’da yaygın olarak bilinen Tesisatçı firması sayesinde gecenin bir yarısı dahi olsa en yakın ekipler sizlerin yardımcısı olmaktadır. İstanbul tesisatçı olarak istanbul anadolu yakasında ve avrupa yakasında hizmet vermesinin yanı sıra izmit ve kocaeli çevresinde su tesisatçısı olarak hizmet vermektedir. Vizyonu geniş ufku açık genç ve dinamik tesisatçı kadrosu ile hizmetlerine 10 yıla aşkın süredir devam eden vizyon tesisatçı tıkanıklık açma hizmetlerinde tıkanıklık açma robotları sayesinde kısa sürede kırmadan tıkanıklık açma hizmeti vermektedir. Bu Cihazları bireysel olarak alamayacak durumda olan istanbul sakinleri uzman tesisatçı sayesinde kısa sürede servis imkanının yanı sıra sizlere verdiği garantili süre kapsamında tekrar arızlanan yapılarınız için ücretsiz servis desteği sunmaktadır. Su kaçağı tespiti konusunda deneyimli ekipler ile kırmadan su kaçağı tespiti yapmakta olup çürüyen yapılarınızı yeniden eski haline getirmektedir. Kırmadan yapılan tespitler sizlerede noktasal olarak gösterilmekte olup su tesisatı hattının yenilenmesi ve çıkarılacak maliyetler hakkında bilgi vermektedir.

 

 

Sizde yorum yapın..