SUZAN KARDEŞ’DEN BALKAN ESİNTİLERİ

15 Ekim 2014 Çarşamba, 14:26

MANİSA Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 3’üncü kez düzenlenen Hemşeri Dernekleri Festivali’nin 2’nci gününde ünlü sanatçıların makyözü ve ses sanatçısı Suzan Kardeş sahne aldı.

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 3’üncüsü düzenlenen Hemşeri Dernekleri Festivali kapsamında ses sanatçısı ve ünlülerin makyözü Suzan Kardeş, Cumhuriyet Meydanı’nda sevenleri ile buluştu. Konsere Manisa Valisi Erdoğan Bektaş, MHP’li Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, AK Partili Yunusemre Belediye Başkanı Mehmet Çerçi, AK Partili Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, İl Emniyet Müdürü Tayfur Erdal Ceren, sivil toplum örgütleri ile 4 bine yakın Manisalı katıldı.

Hemşeri Dernekleri Festivali dolayısıyla çeşitli kültürler tanıyan Manisalılar, Suzan Kardeş’in Balkan müzikleri ile doyasıya eğlendi. Ünlü sanatçı Suzan Kardeş sahne performansı ve eşsiz sesiyle Manisalıları coşturdu. Konser sonunda Vali Bektaş, Kardeş’e bir sepet içinde mesir macunu hediye ederken, Büyükşehir Belediye Başkanı Ergün ise çiçek verdi.

G1 G2 G3 G4 G5

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir