Spil yoluna kedi gözleri yerleştirildi

26 Aralık 2016 Pazartesi, 14:45

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Spil Dağı yolunda trafik güvenliğinin sağlanması amacıyla CTP (Kedi Gözü) çalışması yaptı.
Manisa Büyükşehir Belediyesi, il genelinde trafik güvenliğini sağlamak amacıyla uyarı ve yön levhaları takmaya devam ediyor. Ulaşım Daire Başkanlığı Trafik Şube Müdürlüğü tarafından Spil Dağı yolu güzergahında özellikle sürüş koşullarının ağırlaştığı yağış, sis ve gece koşullarında net bir istikamet için sürücülerin güvenliğini sağlaması amacıyla CTP (Kedi Gözü) takıldı.

“Sisli ve yağışlı havalarda yardımcı olacak”
Yapılan çalışma hakkında bilgi veren Ulaşım Daire Başkanı Mümin Deniz, “Vatandaşlarımızın trafikte can güvenliğini sağlamak adına uyarı ve yön levhası çalışmaları yapıyoruz. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün liderliğinde kentin birçok noktasında uygulamalar yapıyoruz. Trafik Şube Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerimiz tarafından da Spil Dağı güzergahında CTP (Kedi Gözü) taktık. Dağ yolu olması sebebiyle sis, yağış ve gece saatlerinde hem yolcu hem de sürücü güvenliği amacıyla bu çalışmayı yaptık” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir