Şık Cam Sürahiler

13 Ekim 2021 Çarşamba, 09:36
Şık Cam Sürahiler

Cam sürahi içerisine su, meyve suyu, soğuk çay, ayran gibi birçok çeşit içeceğin konulabileceği ürünlerdir. Cam sürahiler birçok desen ve renk seçeneğine sahiptir ve birçok ebat ve boyda olabilmektedir. Cam sürahiler kolaylıkla temizlenebilmektedir, kullanım sonrası elde yıkanabileceği gibi isteğe bağlı olarak bulaşık makinasında da yıkanabilmektedir. Cam sürahiler gövdelerindeki cam nedeniyle dondurucuya konulmamalıdır ama buzdolabında muhafaza edilebilir.

Cam sürahiler hava almaz ve sıvıları sızdırmazlar. Cam sürahiler koku yapmazlar ve uzun süre kullanılabilirler. Cam sürahilerin darbe anında kırılabilmesi dezavantajı olarak sayılabilir bu gibi durumlar için de içi cam dışı plastik sürahiler tercih edilebilir. Biz Lux plastik olarak sizler için en şık tasarımda ve en kullanışlı cam sürahileri sunmak için uğraşmaktayız. Ürünlerimizde camın kendi deseni haricinde cam üzerine farklı desenler ve boyamalar yaparak ürünlerimize farklı tarzlar kazandırmaktayız.

Dilerseniz sade sürahi modellerimiz de bulunmaktadır, sade renklerde de oldukça şık modellerimiz bulunmaktadır. Lux plastik sayfamıza giderek ürünlerimize göz atabilir, mutfağınıza en çok yakışacak modeli seçebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.