SELMANDER ve MAGİDER işbirliği kararı aldı

08 Ekim 2016 Cumartesi, 15:20

Manisa Selendililer Derneği (SELMANDER) Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Ercan, Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte Manisa Girişimciler Derneği (MAGİDER) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Ayberk Aloğlu ve yönetimini ziyaret etti. Toplantıda MAGİDER ve SELMANDER birçok konuda iş birliği yapma kararı aldı.
Manisa Selendililer Derneği (SELMANDER) Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Ercan, toplantıda yaptığı konuşmada, “MAGİDER, Manisa’da aktif olarak faaliyet gösteren derneklerin başında geliyor. MAGİDER ile iş birliği yapmak için bu ziyareti gerçekleştiriyoruz. Birlikte birçok proje gerçekleştireceğimize inanıyoruz. Selendi’de unutulan ata sporlarımızı tekrar hayata geçirmek istiyoruz. MAGİDER’in katılımlarıyla ilk olarak ata sporumuz cirit ile başlamayı planlıyoruz. MAGİDER Yönetimine ev sahipliği için teşekkür ederiz” dedi.
Dernek olarak bugüne kadar çeşitli etkinliklerde bulunduklarını ifade eden MAGİDER Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Ayberk Aloğlu da girişimcilere sahip çıkmak ve Manisa’nın ticaretine katkı sağlamak için çalıştıklarını söyledi. Manisa Selendililer Derneği’nin (SELMANDER) ziyareti dolayısıyla duydukları memnuniyeti dile getiren Aloğlu, “Manisa’ya kazandırabileceğimiz artıların düşüncesinde olan yönetimimizle birlikte var gücümüzle çalışıyoruz. Bu yolda STK’larla işbirliği içerisinde çalışmak çok önemli. Manisa’ya ve Manisalılara hizmet edinme gayesinde olan SELMANDER ile birlikte olmaktan çok memnunuz. Ata sporlarımızın unutulmaması adına böyle bir organizasyon düzenleyip, bizleri davet ettikleri için kendilerine teşekkür ederiz. Yönetim Kurulumuz ve Üyelerimizle birlikte bu programa katılmaktan mutluluk duyacağız. Yaptığımız ve yapacağımız her şey Manisa’mız için” dedi.
Toplantı sonunda MAGİDER Yönetim Kurulu Başkanı A. Ayberk Aloğlu, SELMANDER Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Ercan’a ay-yıldızlı saatlerden hediye etti.

SELMANDER VE MAGİDER İŞBİRLİĞİ KARARI ALDI

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir