Şehzadeler Hız Kesmeden Çalışıyor

17 Eylül 2014 Çarşamba, 16:32

Şehzadeler Belediyesi, belde ve köylerden mahalleye dönüşen bölgelerde temizlik ve çevre düzenlemesi çalışması başlattı. Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’in talimatıyla Karaağaçlı Mahallesinde geniş çaplı bir temizlik ve çevre düzenlemesi yapıldı.  Karaağaçlı Mahallesi sakinleri yapılan çevre düzenlemesi ve temizlik çalışmalarından dolayı Başkan Çelik’e teşekkür ettiler.

Şehzadeler Belediyesi, geçtiğimiz gün Mahalle olan Belde ve Köylerde temizlik çalışmaları başlattı. Kırsaldan merkeze doğru geniş çaplı temizlik çalışması başlattıklarını ifade eden Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik Karaağaçlı mahallesinde geniş çaplı temizlik ve çevre düzenlemesi yapıldığını söyledi.

“ŞEHZADELER’DE GİRİLMEDİK SOKAK KALMAYACAK”

Şehzadeler Belediyesi olarak Belde ve Köyden mahalleye dönen yerleşim yerlerinde bu tür çalışmaları sürekli yapacaklarını ifade eden Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Şehzadeler ilçesinde temizlik ve çevre düzenlemesi konularında personelin her sokağa gireceğini ifade etti. Şehzadeler ilçesinde girilmedik sokak kalmayacağını ifade eden Başkan Çelik “Geçtiğimiz hafta okullarımızda başlatmış olduğumuz temizlik ve düzenleme çalışmalarını, tüm mahallelerimizde devam ettiriyoruz. Bu gün ekiplerimiz bu çalışmaları Karaağaçlı mahallemizden başlattılar. Mahallemizin girişinde bulunana orta refüjde temizlik yapan arkadaşlarımız aynı zamanda çevre ve peyzaj düzenlemesi yapıyorlar. Karaağaçlı mahallesinin tüm sokaklarında bu çalışmamız yapılıyor. Daha öncesinde de ifade ettiğimiz gibi Şehzadeler ilçemize kırsaldan merkeze doğru temizlik çalışmamızı başlattık. Şehzadeler Belediyesi olarak ilçe sınırlarımızda bulunan tüm mahallelerimizde bu çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bu gün öncelikli olarak Beldeden mahalleye dönüşmüş olan Karaağaçlıdan başladık, bu çalışmamız şimdilik bu şekilde devam edecek. Daha sonrasında aynı ekiplerimiz Köyden mahalleye dönmüş olan yerlerde de bu çalışmaları yapacak. Önümüzdeki günlerde bu çalışmalarımıza hız vereceğiz. Şehzadeler ilçesinde yaşayan vatandaşlarımız her mahallede Şehzadeler ekiplerini görecekler. Bu sayede ilçemizde girilmedik sokak bırakmayacağız” dedi. Yapılan bu çalışmaların halkın isteği doğrultusunda yapıldığını ifade eden Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, vatandaşın isteklerine büyük önem verdiklerini sözlerine ekledi.

SOKAK1 SOKAK2 SOKAK3

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir