Sarıgöllü öğrencilerden ‘Polisimizin yanındayız’ ziyareti

14 Aralık 2016 Çarşamba, 12:39

Sarıgöl Şehit Esin Akay Ortaokulu Müdürü Adem Çelik, öğretmenler ve öğrenciler Sarıgöl İlçe Emniyet Müdürü Vekili Komiser Mustafa Kaan Selçuk’u makamında ziyaret ederek, her zaman polisin yanında olduklarını ve destek verdiklerini gösterdi.
Sarıgöl Şehit Esin Akay Ortaokulu Müdürü Adem Çelik beraberinde okul öğretmenleri ve öğrencileriyle Sarıgöl İlçe Emniyet Müdür Vekili Komiser Mustafa Kaan Selçuk’u makamında ziyaret ederek çiçek takdim etti. Polisin yanında olduklarını ve şehit polisler için taziye ziyaretinde bulunduklarını belirten Okul Müdürü Adem Çelik, “İstanbul’da hain saldırıda şehit düşen polislerimiz için okul olarak, ilçe Emniyet Müdürlüğüne taziyede bulunduk. Her ne şekilde olursa olsun teröre kınıyoruz. Polislerimizin yanındayız. Tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyoruz. Yaralılara da acil şifalar diliyoruz.” dedi.
Ziyaretin kendilerini oldukça duygulandırdığını belirten Sarıgöl İlçe Emniyet Müdür Vekili Komiser Mustafa Kaan Selçuk ise öğrencileri çikolata vererek destekleri için teşekkür etti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir