Samsun Web Ajans Hizmetlerinde Ücret Aralıkları

19 Aralık 2016 Pazartesi, 12:02

Samsun Web Tasarım ajansları vermiş oldukları farklı fiyat aralıkları ile müşterilerinin kafalarını karıştırmakta, web sitesi yaptırmak isteyen birisi bir Samsun ajansından 300 tl gibi bir fiyat teklifi alabilirken bir başka Samsun ajansı aynı hizmet için 3.000 tl gibi bir rakam isteyebilmektedir. Peki nedir bu fiyat farklılıklarının sebebi ve neye göre değişkenlik göstermektedir?

 

Öncelikle hizmet alacağınız Samsun web tasarım ajansının deneyim ve tecrübesi, sonrasında web sitesi dizayn ederken kullanmış olduğu teknoloji son olarak web sitesi kurulumu sonrasında vermiş olduğu desek hizmetinin içeriğine göre fiyat aralıkları oluşmaktadır.

 

Örneğin size kampanyalı paket 300 tl gibi bir fiyat teklifi veren Samsun ajansına vermiş oldukları kampanya dahilinde nelerin olduğunu sormanızda fayda var. Eğer verilen kampanya da kurulum sonrasında destek ve yöneticilikte varsa oldukça iyi bir teklif almışsınız bu sefer de verilen web sitesi hizmet kalitesini sorgulamanızda fayda var. Yeni web sitesi uygulamaları takip etmeyen eski bir program kullanılacak olabilir dikkatli olun. Ya da kurulacak web sitenizin site hızı oldukça düşük olabilir.

 

Samsun ajanslarının ermiş oldukları bu fiyat aralığının değişkenlik göstermesinin bir diğer sebebi de nasıl bir web sitesi istediğinizdir. Eğer ki bir emlak web sitesi istiyorsanız size sunulacak olan fiyat teklifi farklı olacakken, blog sayfası web sitesi tasarımı için size sunulacak olan fiyat teklifi ise çok daha başka olacaktır. Ya da bir kobi kuruluşu iseniz kobi web sitesi tasarımınız çok daha farklı bir fiyat teklifi alacak  ve ortalama olarak karşınıza 1.500 tl gibi bir rakam çıkacaktır. Bütün bunların dışında kurduracağınız web sitesi sayfasından tam donanımlı bir hizmet almak istediğiniz takdir de ise en az 3.000 tl gibi bir yıllık fiyat teklifi çıkacaktır karşınıza.

 

Yazı için Kaynak: https://www.fbmtasarimatolyesi.com

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir