Protherm kombi tamiri

22 Eylül 2016 Perşembe, 13:55

Kombi arızaları bazen periyodik bakımları yapılmadığı için meydana gelen arızalar olabileceği gibi bazen de parça değişimi gerektiren arızalar olabilir. Bu yüzden aldığınız kombi markası kadar sizlere sonrasında hizmet veren yetkili servisler de önemli olduğunu unutmamak gerekir. Protherm markası sadece ürün satmayı hedeflemeyerek sizlerin ürünü en sağlıklı kullanımınıza odaklanmıştır. Bu yüzden Protherm servisi ihtiyacınız olduğunda donanımlı ve uzman kadromuz en kısa sürede sizlere destek vermekte ve arızanın giderilmesi için gerekli tamir ve yedek parça teminini gerçekleştirmektedir.

 

Yedek parça gerektirmeyen kombi arızaları

 

Periyodik bakımları yapılmayan kombiler kullanım süreleri uzadıkça su akıtma, ses yapma, sıcak su alımını engelleyen arızalar verebilir. Bu arızaların yerinde tamiri yapılabilir. Uzman kadromuz Protherm yetkili servisi konusunda deneyim ve her model konusunda bilgi sahibi olduğu için arıza giderilmesinde sizlere en kısa sürede destek sağlayabilir.

 

Satış sonrası desteğin önemi

 

Kombi bakım ve onarımı sadece kış aylarında yaşayacağınız sıcak su ve ısınma ihtiyaçları haricinde güvenliğiniz açısından da önemlidir. Protherm kombi tamiri ve bakımı tamamen her türlü eğitimini almış personelimiz tarafından gerçekleştirilmesi için kadromuzu oluştururken dikkat edilmekte ve tarafımızdan alınacak personel detaylı incelenmekte ve test edilmektedir. Müşteri hizmetlerimizde de bulunan kadromuzda aynı titizlikle seçilmekte ve sizleri yönlendirme hususunda eğitilmektedir. Neticede bizler için sizin konforunuz ve güvende olmanız ön planda bulunmaktadır.

 

           Protherm kombi servisi ihtiyaçları servis personelimiz tarafından arızanın boyutuna göre değerlendirilmekte ve sizlere de gerekli bilgi aktarılarak yapılmaktadır. Yedek parça ihtiyacı olmayan ve kısa sürede tamamlanan arızalar oluşabildiği gibi yedek parça değişimi yapılarak meydana gelmiş arızalar için Protherm kombi tamiri en kısa sürede tamamlanarak sizlere hizmet vermekteyiz.

 

Kombinizde oluşan arızaları müşteri hizmetlerimizi aradığınızda doğru bir şekilde aktarımınızı sağlamanız için personelimiz sizlere yardımcı olacak ve akabinde servis yetkilisi uzmanlarımızın sizlere yönlendirilmesini sağlamaktadır. Ayrıca önlem olarak yapmanız gereken herhangi bir uygulama varsa sizleri yine yönlendiriyor olacaktır.

 

           Protherm kombi tamiri için garanti süreniz bitse bile firmamız ile yapacağınız ek garanti anlaşması sayesinde garanti sürenizi uzatabilirsiniz. Bakım ve onarımınız için gerekli olan tüm işlemleri bu ek garanti anlaşma süresi sayesinde yaptırabilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir