Paykasa Ücretleri

14 Eylül 2016 Çarşamba, 15:15

Paykasa kartların ücretlerinin siteden siteye değiştiği söylenir. Aslında paykasa kartının Euro para birimine dayandığını ve ücretlerin de buna göre şekillendiğini düşünecek olursak bu pek mümkün değildir. Çünkü tüm sitelerde ücretler kurlardan yola çıkar ve belli miktarlarda kar elde etmelerine izin verilmiştir. Kısacası diğerlerinden ucuz ücretlerde bir paykasa kartı bulmak mümkün değildir. Genellikle tüm siteler fiyatlar benzerdir. Paykasa satın alma işlemleri de siteden siteye farklılık göstermez. Tüm sitelerde bulunan canlı desteklerden satın alma işlemi yapılır. Bu işlemler sırası ile şu şekildedir:

  • Sitede bulunan ve 24 saat hizmet veren canlı desteklere ulaşmalısınız.
  • Bu bölüme hangi kartı istediğinizi bildirmelisiniz.
  • Kart ücretini yatırdıktan sonra canlı destek bölümüne gerekli miktarı yatırdığınızı söylemelisiniz. Sonunda site size bir kart kodu verir. İşlem de bu şekilde biter.

Tüm sitelerde aynı olan bu işlemler basittir ama güvenilir sitelerde yapmadığınız taktirde başınızı ağrıtabilir. Paykasa bozdurma işlemleri de müşteri hizmetleri kısmından halledilir. Bozdurma işlemi yapacağınız kartın kodunu göndermeli, hesap numaranızı bildirmelisiniz. Size belli bir miktar bekleme süresi verirler. Bu sürenin sonuna gelindiğinde paranızın hesabınıza yatmış olması gerekir. Eğer yatmamışsa mutlaka müşteri hizmetlerine bildirmelisiniz. Bu tarz sıkıntıları genelde köklüleşmemiş sitelerde yaşarsınız. Bir sürü bayi sitesi arasından en düzgününü bulmak elbette kolay değildir. Bunun için ekşi sözlük kullanıcı yorumlarına bakabilirsiniz.

Paykasa Ekşi Yorumları

Ekşi sözlükte her zaman her konu ile ilgili bilgi, yorum bulabilirsiniz. Çünkü tüm kullanıcılar daha önce deneyimledikleri şeyleri buralarda paylaşırlar. Aslında bu güzel bir şeydir. Başkalarının sizin tecrübelerinizden yola çıkarak bazı fikirlere ulaşabildiğini görmek güzel bir duygudur. Sizler de paylaşacak bir şeyleriniz varsa bu tarz sitelerde paylaşabilirsiniz. Eğer yoksa ve deneyim kazanmak istiyorsanız o zaman da başkalarının bıraktığı yorumları okuyabilirsiniz. Bu yorumlarda paykasa bozum işlemleri hakkında bilgi, nasıl yapıldığı, nasıl satın alındığı vs. gibi bilgileri bulabilirsiniz. Bu işlemleri yaparken kullanıcıların başlarına neler gelmiş bunları da öğrenebilirsiniz. Gelişen çağımızda sitelerle ilgili gerçek bilgileri öğrenmek işte bu kadar kolaydır.

Güvenli bir şekilde paykasa satın almak için https://www.paykasasatisi.com adresini ziyaret ediniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir