Oto Kiralamada Güvenilir ve Ekonomik Firma

18 Ekim 2016 Salı, 21:55

Gerek turistik amaçlı geziler olsun, gerekse iş gezileri olsun seyahat edilen yerde kişiye tahsis edilmiş bir aracın olması hiç şüphesiz oldukça büyük bir avantajdır. Kendi aracıyla şehirlerarası yolculuk yapmak istemeyen kişiler ve araçları kontrol altında tutmak isteyen, sık sık şehir dışı işi yapan şirketlerin tercihi olan araç kiralama firmaları kimi zaman fahiş fiyatlarla müşterilerinden hak ettiklerinden fazla ücret almaktadır. Hal böyle olunca hem güvenilir hem de ekonomik bir rent a car firması arayan kişilere araç kiralamanın merkezi olan Ankara’da Genç Oto Kiralama Ankara firması önerilebilir. Özellikle araç ve model çeşitliliği ile oto kiralamak isteyen insanların kendi zevk ve stillerine uygun araçları rahatlıkla bulabileceği Genç oto kiralama araç çeşitliliğinde emsallerinden bir sınıf yukarıda bir oto kiralama hizmeti sunmaktadır.

Araç Kiralama Sırasında Gereken Belgeler
Araç kiralama firmalarından araç kiralamak için yalnızca başvuru yapmak ve ücret ödemek yetmez, birkaç belgenin de firmaya teslim edilmesi gerekir. Bireysel kiralamalarda nüfus cüzdanı, kiralayacağı araç türüne ait sürücü belgesi, çalışmakta olduğu yerin belgesi, limiti açık olan bir kredi kartı, kişinin üzerine kayıtlı bir sabit hizmet faturasının Genç Oto Kiralama Ankara firmasına teslim edilmesi gereklidir. Aracı kiralayacak kişi eğer yabancı uyruklu ise kaşe ve imzalı pasaport, sürücü belgesi, uçuş bileti ve kredi kartı ile alakalı istenen belgeleri firmaya teslim etmelidir. Güvenlik açısından son derece titiz olan firma, bu sayede sürücü haklarını da koruma altına almayı hedeflemektedir.

Genç Oto Kiralama Ankara
20 yıla yaklaşan tecrübesiyle başkentlilerin güvenini kazanmış olan Genç Oto Kiralama geniş bir araç filosuna sahiptir. Hyundai, Fiat, Volkswagen, Renault, Dacia gibi birçok markanın birçok modelde aracıyla hizmet vermekte olan bu araç kiralama firması hem küçük arabalar hem de geniş ailelerin tatilde tercih edebileceği ya da şirkette şehirlerarasında kullanılabilecek geniş arabalar bulundurmaktadır. Buna ek olarak transfer hizmeti de bulunan firma Ankara Esenboğa Havalimanından müşterinin istediği lokasyona ya da tam tersi yönde, istenilen saatte ve istenilen araçla hizmet vermektedir.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir