Nişancıpaşa’da yakılan bayrağın yerine yenisi

26 Aralık 2016 Pazartesi, 10:40

Manisa Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanı Aydoğan İra, Nişancıpaşa Mahalle Muhtarlığı’na yapılan saldırının ardından mahalle muhtarı Nevin Becerikli’yi ziyaret etti ve geçmiş olsun dileklerini ileterek dev Türk Bayrağı hediye etti. Muhtarlar Daire Başkanı Ersoy Arslan da, Becerikli’yi yalnız bırakmadı.
Şehzadeler ilçesindeki Nişancıpaşa Mahalle Muhtarlığı binasının kundaklanması sonucu binanın dış cephesinde maddi hasar meydana gelirken eskidiği için toplanan Türk bayrağı da yanmıştı. Talihsiz olayın ardından Manisa Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanı Aydoğan İra, Nişancıpaşa Mahalle Muhtarlığını ziyaret ederek, mahalle muhtarı Nevin Becerikli ile bir araya geldi. Olaydan duyduğu üzüntüyü dile getiren İra, olayın aydınlatılmasını umduğunu söyledi. Zabıta Dairesi Başkanı Aydoğan İra, olay sırasında muhtarlıkta bulunan Türk Bayrağının da zarar gördüğünü belirten Mahalle muhtarı Nevin Becerikli’ye dev Türk Bayrağı hediye etti. Türk Bayrağı muhtarlık binasının girişine Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından asıldı. Zabıta Dairesi Başkanı Aydoğan İra, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün de selamlarını iletti. Mahalle halkı da Zabıta Dairesi Başkanı Aydoğan İra’ya ve Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür etti.
Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlıklar Dairesi Başkanlığı da, Nişancıpaşa Mahallesi Muhtarı Nevin Becerikli’yi yalnız bırakmadı. Üzücü haberi alır almaz hızla Muhtar Nevin Becerikli ile bir araya gelen Daire Başkanı Ersoy Arslan, yapılan çirkin saldırıyı nefretle kınadı. Olayın fail ya da faillerinin kısa sürede bulunacağına inandığını ifade eden Arslan, Becerikli’ye geçmiş olsun dileklerini iletti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir