MÜSİAD YÖNETİMİ VALİ BEKTAŞ’I ZİYARET ETTİ

19 Haziran 2014 Perşembe, 15:13

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Manisa Şubesi üyeleri Vali Erdoğan Bektaş’ı ziyaret ettiler. Vali Bektaş, MÜSAİD Başkanı Abdullah Tekin’e Manisa’daki ekonomiyi sordu.  Tekin, Manisa’nın önümüzdeki 50 yılının planlanması gerektiğine dikkat çekti.

Manisa Valisi Erdoğan Bektaş Manisa’daki sivil toplum kuruluşlarını ağırlıyor. Manisa’da birçok sektörden işadamını bünyesinde barındıran MÜSİAD yönetimi Vali Bekaş’ı makamında ziyaret etti. Abdullah Tekin başkanlığındaki yönetim kurulu üyelerini tek tek karşılayan Vali Bektaş, işadamlarıyla sohbet edip, Manisa hakkında bilgi aldı.

MÜSİAD Başkanı Abdullah Tekin, dernekle ilgili bilgiler aktardığı  Vali Bektaş’a Manisa hakkındaki görüşlerini de açıkladı.  Son yıllarda Manisa’nın hızla büyüdüğünü vurgulayan Tekin,  “Manisa artık büyükşehir. Sanayisiyle, tarımıyla, üniversitesiyle hızla markalaşan bir şehir. Manisa’nın en büyük eksikliği planlamadır. Büyükşehir statüsüne kavuşulmasıyla, belediyelerimiz el ele vererek Manisa’yı planlamak için harekete geçtiler.  Bu konuda atılacak her adım ilimizin faydasına olacaktır” diye konuştu.

Yapılan görüşmede Manisa’nın genel durumu da ele alındı. MÜSİAD üyeleri Vali Bektaş’a Manisa’ya hizmet noktasında destek olmaya hazır olduklarını bildirdiler. Başkan Tekin, Vali Bektaş’a MÜSİAD’ı anlatan bir dergi takdim etti. Bektaş da MÜSİAD Başkanı Tekin ve yönetim kurulu üyelerine ziyaretten dolayı teşekkür etti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.