Muhtarlıkların Pazartesi Mesaisi Bostanlar’da

13 Mart 2017 Pazartesi, 12:53

MANİSA Büyükşehir Belediyesi Muhtarlıklar Dairesi Başkanı Ersoy Arslan, mesaisine Yunusemre ilçesi Bostanlar Mahallesinde başladı. Mahalle Muhtarı Ramazan Keskin ile bir araya gelen Arslan, yapılan hizmetler hakkında bilgiler verdi.

 

Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlıklar Daire Başkanı Ersoy Arslan ve Mahalle Hizmetleri Şube Müdürü Nuray Çevirmeci, hafta içi mesaisine Bostanlar Mahallesi ile başladı. Büyükşehir Belediyesi tarafından sokak aralarına ve mezarlık bağlantı yoluna kilit parke taşı döşemesi yapıldığını belirten Muhtar Ramazan Keskin, yapılan hizmetler için teşekkür etti ve hayata geçmesini istediği hizmet ve beklentileri ile ilgili Büyükşehir heyetini bilgilendirdi. Talepleri dinleyen Arslan, ilgili dairelere yapılması istenen hizmetler hakkında bilgiler verdi.

 

Alternatif Ürün Önerileri

 

Mahallenin temel geçim kaynağının hayvancılık olduğunu dile getiren Muhtar Keskin’in ardından söz alan Muhtarlıklar Daire Başkanı Ersoy Arslan, “Büyükşehir Belediyesi olarak Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı vasıtasıyla yerelde kalkınma adına büyük projeler üretiyor. Bu anlamda Bostanlar Mahallesi’nin de toprak yapısı incelenerek, halkın ekonomik anlamda gelişmesi için alternatif ürünlerin üretimi yapılabilir. Bu konuyla ilgili olarak, ilgili daireye bilgi aktaracağım. İnşallah, Bostanlar için güzel bir adım atmak isteriz” diye konuştu. Muhtar Keskin ve mahalleli, kendilerine gösterilen ilgi ve yakınlıktan dolayı Muhtarlıklar Daire Başkanlığı nezdinde Başkan Cengiz Ergün’e teşekkür etti.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir