MTSO’dan Vali Bektaş’a Ziyaret

17 Temmuz 2014 Perşembe, 10:31

Manisa Valisi Erdoğan Bektaş kendisine nezaket ziyaretinde bulunan konuklarını ağırlamaya devam ediyor.

Manisa Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Coşkun ve Yönetim Kurulu Üyeleri Vali Bektaş’ı makamında ziyaret ettiler.

MTSO Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Coşkun yaptığı konuşmada, “Düşüncemiz değerli başkanımızla birlikte bu ziyareti gerçekleştirmekti ama Cenabı Allah nasip etmedi. Onu aramızdan aldı. Bu nedenle değerli Valimize hoş geldin ziyaretini geç de olsa yerine getiriyoruz. Kendisi sağ olsun bizleri odamızda ziyaret etti, aynı zamanda bu mahcubiyeti de gidermek istiyoruz. Biz kendisinden değerli hizmetler bekliyoruz. Şuana kadarki yaklaşımıyla çok fazlasıyla yerine getireceği izlenimi hepimizde mevcut. Bu sıcakkanlılığı ve hizmet aşkıyla Manisa’mıza güzel hizmetler kazandıracak. Bizim üzerimize düşen görevleri paylaşmaktan mutlu olacağımızı ifade ediyorum. Tekrar hayırlı olsun diyorum” dedi.
Vali Bektaş ise ziyaret nedeniyle teşekkür ederek, “Manisa için Ticaret ve Sanayi Odası gerçekten temel kurumlardan birisi, yani temel yapı taşlarından birisi. Önemli bir fonksiyonu icra edeceksiniz. Biz de üzerimize düşeni yapacağız ve her aşamada işbirliği içerisinde olacağız. Eskiden şehir merkezi kendi bulunduğu yeri yönlendiriyordu. Şimdi büyükşehir oldu, bütün şehri yönlendirme imkânı oluştu. Dolayısıyla aktörlerin görüş alışverişinin daha da önemi var. Manisa ticarette, sanayide, tarımda söz söyleyebilecek bir şehir. Dolayısıyla öne çıkması gerekiyor ve daha yukarılarda kendine yer araması gerekiyor. Bu çerçevede çalışmalarımızı hep beraber sürdüreceğiz. Ben tekrar çalışmalarınızda başarılar diliyorum” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.