MASKİ İlçelerde Elini Güçlendirdi

23 Temmuz 2015 Perşembe, 16:49

MANİSA Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, il genelinde devam ettiği hizmetlerin hızını arttırmak ve vatandaşlara kaliteli hizmet üretmek amacıyla sürdürdüğü yatırım hamlelerine, satın aldığı 14 araçlık filo ile güç kattı. Yaklaşık 1 Milyon TL’lik araç filosu, şehir turu atarak ilçelere gönderildi.

Manisa genelinde içme suyu, kanalizasyon, atık su arıtma hizmetlerini yürüten MASKİ Genel Müdürlüğü, bünyesine dahil ettiği 14 araçla filosunu güçlendirdi. Satın alınan araçlar, için Manisa Büyükşehir Belediyesi Şantiyesi’nde teslim töreni düzenlendi. Törene MASKİ Genel Müdür Vekili Şehnaz Başaran, MASKİ Genel Müdür Yardımcıları Erdal Nohutçu ve Mahmut Bilgen, MASKİ Daire Başkanları ve Büyükşehir Belediyesi İlçe Koordinatör Şube Müdürleri katıldı.

1 Milyonluk Yatırım Yapıldı

İl genelinde sürdürdüğü hizmetleri vatandaşlara daha kaliteli ve hızlı ulaştırmayı amaçladıklarını belirten MASKİ Genel Müdür Vekili Şehnaz Başaran, 13 adet 4×4 pick-up ve 1 adet şasi kamyon satın aldıklarını belirtti. Başaran, araçların maliyetinin 986 bin 84 TL olduğunu belirtti. Araçların görevlendirildiği ilçeler hakkında da bilgi veren Başaran, “Ahmetli, Akhisar, Alaşehir, Gölmarmara, Gördes, Salihli, Saruhanlı, Şehzadeler, Yunusemre, Selendi, Sarıgöl ve Kırkağaç ilçelerimizde yeni araçlarımız hizmet verecekler” dedi. Yeni araçların MASKİ bünyesine katılmasıyla, vatandaşların hizmetlere ulaşma hızının artacağı belirtildi.

Şehir Turu Attılar

MASKİ Genel Müdürlüğü bünyesinde kullanılacak araçlar, şantiyedeki teslim töreninin ardından, Seyfettin Bey Caddesi, Mustafa Kemal Paşa Caddesi ve 8 Eylül Caddesi güzergahında şehir turu atarak, ilçelerine gönderildi.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir