MANİSA’DA FİLM GİBİ OLAY!

08 Aralık 2015 Salı, 22:05

Yunusemre ilçesinde, babası adına aboneliği bulunan elektrik dağıtım şirketini değiştirmek isteyen kişi, şirketin 6 yıl önce ölen babasının imzasını taşıyan geçen yıl tarihli sözleşme ile değişim işlemine itiraz ettiğini iddia etti.

Atatürk Mahallesinde yaşayan 33 yaşındaki Yılmaz Kızıldağ, gazetecilere yaptığı açıklamada evinin elektrik faturasının yüksek gelmesi sebebiyle başka bir dağıtım şirketine geçmek istediğini anlattı.

Kızldağ, başka bir dağıtım şirketiyle anlaştığını ifade ederek, “Eski şirketten bir uyarı yazısı geldi. Şirkete başvurdum. Yetkililer ‘bizimle sözleşmeniz var, başka bir firmadan elektrik alamazsınız’ dedi. Bana gösterdikleri sözleşmeye baktım. Sözleşme babamın adına düzenlenmiş. Babam 2009 yılında vefat etti. Sözleşme tarihi ise 21 Mart 2014. Sözleşmedeki yer alan TC kimlik numarası ile telefon numarası başka bir kişiye ait, imza sahte” diye konuştu.

Firmanın babasının adını ve imzasını kullanarak sahte sözleşme imzaladığını öne süren Kızıldağ, suç duyurusunda bulunacağını kaydetti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir