Manisa yollarında kış seferberliği başladı

08 Kasım 2016 Salı, 14:24

Manisa genelinde başlattığı asfalt hamlesi kapsamında bu yıl 2 bin 400 kilometre asfalt uygulaması gerçekleştiren Manisa Büyükşehir Belediyesi, bakım onarım çalışmalarını da aralıksız sürdürüyor. Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı’nca yürütülen çalışmalarla Köprübaşı’na bağlı Çavullar Mahallesi ile Gördes’e bağlı Dikilitaş Mahallesi arasında kalan yolda da bakım ve onarım çalışması yapıldı.
Manisa Büyükşehir Belediyesi, başlattığı asfalt hamlesi kapsamında çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. 2016 yılında 2 bin 400 kilometre yolu asfalt ile buluşturan Manisa Büyükşehir Belediyesi, bunun dışında asfalt bakım ve onarım çalışmalarına da devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı’nca gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında Köprübaşı’na bağlı Çavullar Mahallesi ile Gördes’e bağlı Dikilitaş Mahallesi arasında kalan yolda da asfalt bakım ve onarım çalışması yapıldı.
Çalışmalarla ilgili bilgi veren Manisa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanı ve Yol Şube Müdürü Fevzi Demir, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün önderliğinde çalışmalara aralıksız devam ettiklerini vurguladı. Fen İşleri Daire Başkanlığı’na bağlı ekiplerin bölgede çalışmalarını tamamladığını ifade eden Demir, “Köprübaşı ve Gördes ilçelerimizin sınırında kalan yolda meydana gelen bozulmalar dolayısıyla harekete geçerek çalışmalarımızı başlattık. Köprübaşı’na bağlı Çavullar Mahallesi ile Gördes’e bağlı Dikilitaş Mahallesi arasında kalan yolda yaptığımız çalışmayla bundan sonra vatandaşlarımız daha rahat bir ulaşım sağlayabilecekler” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir