Kula’da çiftçiyi sevindiren protokol

24 Kasım 2016 Perşembe, 12:31

MANİSA Kula Ziraat Odası ile Palabıyık akaryakıt istasyonu arasında imzalanan protokolle ilçedeki çiftçilere mazotta yüzde 6 indirim yapıldı.

Kula Ziraat Odası’nda düzenlenen protokol sonrası indirim kartları oda binasında çiftçilere dağıtıldı. Dağıtım töreninde Kula Ziraat Odası Başkanı Nuri Topal, şirket yöneticisi Selim Palabıyık, Ziraat Odası Yönetim Kurulu üyeleri ile çiftçiler katıldı.

Çiftçinin hizmetinde projeler üretmeye devam ettiklerini söyleyen Kula Ziraat Odası Başkanı Nuri Topal, “Çiftçimiz için en önemli girdi kalemlerinden biri mazottur. Çiftçimizin her zaman oda olarak yanında olduk, olmaya da devam ediyoruz. Çiftçilerimizin sorununa merhem olmak, daha ucuz mazot sağlamak üzere Palabıyık akaryakıt istasyonu ile bir protokol imzaladık. Bugün burada en düşük fiyat veren firmamız ile indirim kartlarını çiftçilerimize dağıtıyoruz” dedi.

Palabıyık Kollektif Şirketi Yöneticisi Selim Palabıyık ise “Odamız ve çiftçilerimiz açısından yaptığımız bu sözleşmenin hayırlı uğurlu olmasını dilerim” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir