Kıbrıs Havalimanı Araç Kiralama İçin Erken Rezervasyonu Unutmayın

28 Eylül 2018 Cuma, 17:47

İlk kez Kıbrıs’a gidenler için kesinlikle doya doya gezmeli ve her yeri görmeden gelmemelisiniz diyoruz. Ama benim Kıbrıs’ta aracım yok ki sürekli in bin ile de tatilden bir şey anlamam diyorsanız o halde bizler de sizlere Kıbrıs havalimanı araç kiralama hizmetlerini öneririz. Uçağınızdan indiğiniz an sanki aracınız otoparkta sizi bekliyormuş gibi teslim alacak ve rahatlıkla huzurlu bir tatil geçiriyor olacaksınız. Kendinizi rahat hissetmek amacı ile dilerseniz normalde kullandığınız araç modelini bile tercih edebilirsiniz. Sizi ilk anlamda direksiyonun sağda olması etkileyebilir ve zorlayabilir ama çok az bir sürüşten sonra hemen buna da adapte olabileceksiniz. Ondan sonra dilediğiniz gibi oraya buraya gidip gezebilirsiniz. Böyle bir tatil ya da gezi planı yapıyorsanız önceden duraklarınızı belirlerseniz gününüzü daha keyifli bir şekilde bitirebilirsiniz. Yani sadece bir güne bilen birçok yeri gezebilecek kadar çok zaman ayırabilirsiniz. Sonuçta sizi en çok zorlayacak olan aracı Kıbrıs havalimanı araç kiralama işlemlerinizi tamamlayarak kurtulmuş olacaksınız. Arkasında geniş bir bagajı olan arabanızı kiralar, valizlerinizi yerleştirir ve sonrasında dilediğiniz programınızı yapabilirsiniz. Kıbrıs havalimanı araç kiralama hizmeti sizlere daha ilk andan hizmet sunduğu için büyük kolaylık sağlıyor olacak. Nereden araç kiralasam, merkezde nasıl araç bulsam ya da oralara nasıl gitsem derdinden sizi kurtarmış oluyor. Sizler uçağınızdan indiğiniz gibi kiraladığınız aracınıza hemen binip oradan uzaklaşabilirsiniz. Ercan havaalanında kiralık araç her zaman en çok talep gören hizmetlerin başında geliyor. Bu sebeple çok fazla bir yoğunluk oluşması var diyebiliriz.

Elite Rent A car her zaman bu taleplere cevap verebilmek adına geniş araç filosu ile çalışmaktadır ama bizce sizler araç kiralama zamanını yine de en sonlara bırakmayın deriz. Tatilinizi planlarken aracınızı da ayırtırsanız çok daha rahat eder ve son gün streslerini yaşamazsınız. Ercan havaalanında kiralık araç sizi zaten hazır olarak bekliyor olacak. Peki ben aracı nasıl bulacağım diye merak ediyorsanız da endişelenmeyin. Rezervasyon sırasında size tüm gerekli bilgiler veriliyor olacak. Hali hazırda havalimanı içinde ofisleri olan firmaya ulaşmak zaten oldukça kolay olacak. Özellikle zamanınız kısıtlı ise bu firma ile çalışmak size büyük bir zaman tasarrufu oluşturmuş olacak. Hemen aracınızı alıp binerek oradan uzaklaşabilirsiniz. Ercan havaalanında kiralık araç istediğimde solda direksiyon olmasını talep edebilir miyim diye merak edebilirsiniz. Maalesef Kıbrıs trafik kuralları gereği direksiyonlar sağ kısımdadır ve bu sebeple sizler de sağda direksiyonu olan araçlar ile trafiğe çıkarınız. Ama zorlanacağınızı hiç düşünmüyoruz çünkü hemen odaklanıyor olabileceksiniz.

Ercan havaalanında kiralık araçlarınızı teslim alırken dilerseniz nakit ya da kredi kartı ile de ödeme yapabilirsiniz. Ödemelerinizi başından veriyor olacak ama sonrasında uzatma gibi bir istediğiniz olursa firmaya bildirerek müsaitlik kapsamında elbette bundan faydalanabiliyorsunuz. Kıbrıs havalimanı araç kiralama gün bazında ise en az 3 gündür. Sizler yine de bir günlük kiralama yapmak isterseniz günlük kiralama yaparak bir kullanabilirsiniz. Elite Rent A Car çok geniş bir çalışma alanı olduğundan dolayı aracınızı istediğiniz yerden teslim alıp istediğiniz yerden teslim etme imkanlarını da sunuyor olacak. Yani havalimanından teslim aldığınız aracı farklı bir yerde belirtme yaparak teslim edebilirsiniz. Her zaman belirttiğimiz gibi erken rezervasyonlarınız çok daha iyi olacak ve sizi yormayacaktır. Kıbrıs havalimanı araç kiralama hizmetleri için firmaya ulaşarak istediğiniz tarih ve saat için yerinizi ayırtabilirsiniz.

Detaylar ; https://www.kibristarentacar.com/

Diğer Haberler

Sizde yorum yapın..