Kedi Maması – Kuru Kedi Mamaları

24 Ocak 2017 Salı, 10:06

Renkli yaşamları, ışıltılı hayatları ve sosyal medya paylaşımları ile hayranlarının beğenisini kazanan ünlüler evcil dostlarıyla olan yakınlığından dolayı örnek davranışlar sergiliyor. Evcil hayvan sahibi ünlüler evcil dostlarının yiyeceği kedi maması ve köpek maması seçimlerinden, günlük oyunlarına kadar her ihtiyaçlarıyla yakından ilgilenerek hayranlarına ve evcil hayvan sahiplerine örnek oluyorlar.

Birçok ünlü oyuncu, şarkıcı ve model hayvanları korumaya yönelik kampanyalarda boy gösteriyor, toplumu hayvanları koruma konusunda bilinçlendiren kamu spotu kliplerinde yer alıyor. Ünlülerin özel yaşamına yakından bakıldığında, verdikleri röportajlar okunduğunda görülüyor ki hepsi iş yoğunluğunun verdiği stresi evcil hayvanlarıyla vakit geçirerek atıyorlar. Evcil hayvanı olan ünlüler, aynı zamanda herkesin çok sevdiği ve ekranlarda görmekten keyif aldığı isimler. İşte ünlüler ve çok sevdikleri evcil hayvanları:

Barış Arduç – Oyuncu

Kiralık Aşk dizisiyle geniş kitlelere ulaşan ünlü oyuncu Barış Arduç, köpek dostu ünlülerden biri. Setten arta kalan zamanlarını köpeğiyle geçiren oyuncu sosyal medyada zaman zaman evcil hayvanının fotoğraflarını paylaşıyor.

Beyazıt Öztürk – Programcı

Ünlü şovmen Beyazıt Öztürk köpeğiyle özdeşleşen isimlerden biri. Köpeğine olan düşkünlüğünü sık sık dile getiren ünlü isim, birkaç defa “Kızım” adını verdiği köpeğini canlı yayına da çıkarttı.

Candan Erçetin – Şarkıcı

Candan Erçetin, köpeği İrma’ya o kadar düşkün ki zaman zaman köpeğiyle birlikte maça gittiği oluyor. Ünlü şarkıcı hayvanlara olan duyarlılığını her fırsatta dile getiren isimlerden biri.

Doğa Rutkay – Tiyatrocu

Güldür Güldür programındaki başarısıyla adından söz ettiren oyuncu – tiyatrocu Doğa Rutkay, hayvan dostu ünlülerden. Köpeği Poker ile her fırsatta vakit geçiren oyuncu, hayvanlara dair duyarlılık projelerine desteğiyle tanınıyor.

Ezgi Mola – Oyuncu

İki tane köpeği olan ve tam bir hayvan dostu olan Ezgi Mola, dizi setinin olmadığı günlerde sabahları köpekleriyle yürüyüşe çıktığını onlarla birlikte yaşamanın çok güzel hissettirdiğini söyleyerek köpek sevgisini özetliyor.

Gupse Özay – Oyuncu – Senarist

Komedi dizileriyle seyircilerin hayatına giren ve son yıllarda yaptığı komedi filmleriyle izleyicilerin beğenisini kazanan oyuncu ve senarist Gupse Özay, kedi seven ünlülerden. Gupse Özay, Zeynep ve Lili adını verdiği iki kedi besliyor.

Serkan Çayoğlu – Oyuncu

Son dönemlerin popüler oyuncusu Serkan Çayoğlu, Zeynep ve Leyla adına sahip iki tane kedi besliyor. Ünlü oyuncu sosyal medyada sıklıkla evcil dostlarıyla birlikte paylaşım yapıyor.

Evcil hayvanlarınızla eğlenceli vakitler geçirmek istiyor, onların ihtiyaçlarıyla eksiksiz ilgilenmek istiyorsanız, pet shop malzemelerinin sanal mağazası http://www.petzimo.com internet sitesini hemen ziyaret edin, kedi ve köpekleriniz çin en doğru mama ve oyuncaklara bir tıkla sahip olun

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir