Kahve Durağı, Atatürk Kent Parkı’na Çok Yakıştı

22 Nisan 2015 Çarşamba, 20:47

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, kentin yeni yaşam merkezi Atatürk Kent Parkı’ndaki Kahve Durağı adlı işyerini açtı. Manisalı işadamları Tamer Akkal, Mehmet Ödevli ve Engin Kabadağ tarafından işletilen Kahve Durağı’nın açılış kurdelesini kesen Başkan Ergün, hayırlı olmasını diledi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından şehre kazandırılan 170 dönümlük Atatürk Kent Parkı, restoran ve kafeleriyle de dikkat çekmeye başladı. Manisalıların huzurla vakit geçirebildiği Atatürk Kent Parkındaki Kahve Durağı isimli işletme açıldı. Açılış törenine Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, MHP Manisa Milletvekili Erkan Akçay, Selendi Belediye Başkanı Nurullah Savaş, Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, MASKİ Genel Müdürü Yakup Koç, Genel Sekreter Yardımcısı Aytaç Yalçınkaya, Fuat Uzun, Yılmaz Gençoğlu, MHP İl Başkanı Tanju Balatlı, MHP Manisa Milletvekili Adayları Hasan Eryılmaz, Zeynel Balkız, Yaşar Coşkun, Mehmet Memiş, Osman Oktay, MHP ilçe başkanları, Manisalı oda başkanları ve davetliler katıldı.

Bu parka yakışır bir kafeterya

Açılış töreninde konuşan Başkan Ergün, geçtiğimiz günlerde Atatürk Kent Parkı’nın açılışını yaptıklarını hatırlatarak, “ 3-4-5 Nisan tarihlerinde açtığımız, ismini Atatürk Kent Parkı verdiğimiz 170 bin metrekarelik alan içinde güzide 2 kafeterya var. Tamer, Mehmet ve Engin kardeşlerimiz çok güzel bir yatırım yaptı. Allah onlardan razı olsun. Gerçekten bu parka yakışır çok güzel, bir markayı Manisa halkına kazandırdılar. Bu gün bu açılışı gerçekleştiriyoruz. Ben kendilerine teşekkür ediyorum. Bol kazançlar olsun. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Kurdeleyi birlikte kestiler

Başkan Ergün’ün konuşmasının ardından söz alan MHP Manisa Milletvekili Erkan Akçay da, işadamları Tamer Akkal, Engin Kabadağ ve Mehmet Ödevli’yi tebrik ederek, işyerinin hayırlı olması temennisinde bulundu. Konuşmaların ardından işyerinin açılış kurdelesi kesildi. Kurdele kesiminin akabinde işyerini gezen Başkan Ergün ve beraberindekiler, ikramlardan tattı. Başkan Ergün, açılış törenine katılan davetlilerden kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyenleri de geri çevirmedi.

Kahve Durağı, Atatürk Kent Parkı’na Çok Yakıştı (4)_1024x768 Kahve Durağı, Atatürk Kent Parkı’na Çok Yakıştı (11)_1024x768 Kahve Durağı, Atatürk Kent Parkı’na Çok Yakıştı (12)_1024x768 Kahve Durağı, Atatürk Kent Parkı’na Çok Yakıştı (16)_1024x768 Kahve Durağı, Atatürk Kent Parkı’na Çok Yakıştı (17)_1024x768

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.