Kadın ve Demokrasi Derneğinden Vali Güvençer’e ziyaret

21 Şubat 2018 Çarşamba, 14:50

 

Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer  Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Manisa Temsilcisi Uz. Dr. Ümit Atman ve yönetimini kabul etti.

Atman, kendilerini kabul ettiği için Vali Güvençer’e teşekkür ederek Kadın ve Demokrasi Derneği olarak yönetimi tanıtmak, dernek açılışında verdiği destek ve yanlarında olması nedeniyle teşekkür etmek istediklerini ifade etti. Atman, Kadın ve Demokrasi Derneği olarak kadınların toplumda siyasal, ekonomik, sosyal ve her alanda aktif birer birey olarak hayata katılımını sağlamak, demokrasiye güç katımını sağlamak amacıyla yapacakları faaliyetler konusunda Vali Güvençer’e bilgi verdi.

Atman, Vali Güvençer’e KADEM tarafından bastırılan ‘Değişen Türkiye’de Kadın’, ‘Türkiye’de Cam Tavan Sendromu’ ve ‘Kadın Araştırmalar Dergisi’ isimli kitapları hediye etti.

Kurumların ve sivil toplum kuruluşlarının toplum menfaatine yaptığı ortak çalışmaların başarıyı daha da artırdığını belirten Vali Güvençer, bu tür çalışmaları olumlu bulduklarını ve desteklediklerini ifade edip başarılar diledi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir