İra, “Mesai mefhumu olmadan çalışacağız”

24 Haziran 2014 Salı, 04:21

MANİSA Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Aydoğan İra, zabıta şube müdürleri ve idari personel ile birlikte Taş Fabrika’da düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi. Düzenlenen kahvaltıda konuşan İra, “Geçmiş yıllarda olduğu gibi daire başkanlığımız altındaki tüm personelimiz ile Manisalıya en iyi hizmeti verebilmek için mesai mefhumu olmadan çalışacağız” dedi.

Zabıta Daire Başkanı Aydoğan İra, şube müdürleri ve idari personel ile yaklaşan Ramazan Ayı öncesi istişare toplantısında bulundu. Taş Fabrika’da düzenlenen toplantıya İra’nın yanı sıra, Büyükşehir Belediyesi Zabıta Şube Müdürü Mustafa Duman, Zabıta Personel Şube Müdürü Kemal Kaplan ile daire başkanlığına bağlı idari personel katıldı. Yaklaşan Ramazan Ayı öncesi il genelinde hizmetlerin aksamaması için şube müdürleri ve idari personel ile istişare toplantısında bulunduklarını ifade eden İra, “Manisa’nın büyükşehir olmasıyla birlikte Zabıta Daire Başkanlığı’nda yapılanma sürecini tamamlayarak, daire başkanlığımızdaki personelimizin görev alanlarını hızla belirledik. Bu kapsamda yaklaşan Ramazan Ayı öncesi de şube müdürlerimiz ve idari personelimiz ile bir araya gelerek yapılacak çalışmalar için istişarelerde bulunduk. Geçmiş yıllarda olduğu gibi daire başkanlığımız altındaki tüm personelimiz ile Manisalıya en iyi hizmeti verebilmek için mesai mefhumu olmadan çalışacağız” dedi.

Zabıta’da Yeni Görev Dağılımı

Manisa’nın büyükşehir olmasıyla birlikte Zabıta Daire Başkanlığı’nın da yeni bir oluşuma girdiği ifade eden İra, Zabıta Şube Müdürlüğü’ne Mustafa Duman, Personel Şube Müdürlüğü’ne de Kemal Kaplan atandı. Bunun yanı sıra, Ahmet Gerem ve Deniz Topaçoğlu amirliğe terfi ederken, Yasin Tokdemir ve Evren Yıldız da komiserliğe terfi etti. Kendilerini tebrik ediyor, başarılar diliyorum” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.