İmzalar Salihli İçin Atıldı

02 Kasım 2017 Perşembe, 14:20

Salihli kamuoyunun özlemle beklediği modern kavşak projesiyle ilgili önemli gelişme yaşandı. Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından Salihli’ye yapılması planlanan köprülü kavşak projesinin sözleşmesi yüklenici firmayla imzalandı.

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından Salihli’ye yapılması planlanan modern kavşak projesi ile mevcut güzergâhtaki can ve mal kayıplarının önüne geçilecek. Vatandaşlar için kâbusa dönüşen soruna neştere vuracak olan köprülü kavşak projesi için önemli bir adım atıldı.  Manisa Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım ve Onarım Dairesi Başkanı Fevzi Demir, mevcut projenin firma yetkilisini makamında konuk etti. Ziyarette ilçedeki önemli bir soruna verecek olan dev yatırım için yüklenici firma ile sözleşme imzalandı.
Hayırlı Olsun
Bu önemli projenin şimdiden ilçeye hayırlı olmasını dileyen Yol Yapım ve Onarım Dairesi Başkanı Fevzi Demir, “İlçedeki trafik akışının rahatlaması ve vatandaşların güven içerisinde ulaşımlarını sağlamaları amacıyla yapımına başlayacağımız kavşak projesinde yüklenici firma ile sözleşmeyi imzaladık. İşin süresi de 270 gündür. İnşallah Salihli’nin hayal ettiği projenin hep birlikte açılışını gerçekleştireceğiz” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir