İlk Servis Başkan Ergün’den

23 Eylül 2014 Salı, 16:04

MANİSA Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Büyükşehir Belediyesi tarafından zemin yenileme çalışması yapılan Atatürk Ortaokulu Spor Salonu’nda öğrenciler ile bir araya geldi. Büyükşehir Belediyesi’nin eğitime ve spora olan desteğinin artarak devam edeceğini belirten Başkan Ergün, daha sonra öğrenciler ile birlikte voleybol oynadı.

Eğitime verdiği desteği sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi, son olarak Atatürk Ortaokulu’nun spor salonu zeminini yeniledi. Yenilenen spor salonunda Başkan Ergün için program düzenleyen öğrenci ve veliler, eğitime, gençliğe ve spora verdiği destekleri nedeniyle teşekkür ettiler. Bu kapsamda Atatürk Ortaokulu’nda düzenlenen programda Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, öğrenciler, öğretmenler ve veliler ile bir araya geldi. Programda Başkan Ergün’e Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Halil Memiş ile Büyükşehir Belediyesi Daire Başkanları da eşlik etti. Öğrenciler tarafından coşkuyla karşılanan Başkan Ergün, öğrencilerin gözlerindeki mutluluğun kendisini memnun ettiğini söyledi.

Sizler bizim geleceğimizsiniz

Öğrencilerin tezahüratları ve alkışları eşliğinde salona giren Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “Sizler bizim geleceğimizsiniz. Sizlerin daha sağlıklı bir ortamda eğitimini almanız ve sporunuzu yapmanız bizim görevimiz. İnşallah bu güzel sahayı hep beraber başarı ve mutluluk ile kazasız belasız kullanırsınız” diye konuştu. Ardından okul yönetimi tarafından Başkan Ergün’e eğitime ve spora verdiği desteklerden dolayı teşekkür plaketi takdim edildi.

Öğrencilerden Başkan Ergün’e teşekkür

Plaket töreninin ardından Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, öğrencilerle bir araya geldi. Öğrencilerin yoğun ilgisi ile karşılaşan Ergün, onlarla hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi. Başkan Ergün’e sevgi gösterileri ve tezahüratlarda bulunan öğrenciler, spora verdiği destekten dolayı kendisine teşekkür ettiler.

Voleybol’daki hünerlerini sergiledi

Daha sonra Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Atatürk Ortaokulu bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Ata Spor Kulübü’nün sporcuları ile voleybol oynadı. Voleybol’daki hünerlerini sergileyen Başkan Ergün, öğrencilerin büyük alkışını aldı. Öğrenciler ve veliler de, Başkan Ergün’e yaptıkları tezahüratlarla destek verdi. Başkan Ergün voleybol maçının ardından öğrencilere top dağıttı. Ergün, dağıtılan topların imzalanmasını isteyen öğrencileri de kırmayarak, toplarını imzaladı. Son olarak okul yönetimi ile bir araya gelen Başkan Ergün, okulun sıkıntılarını dinledi. Ergün, sorunların çözülmesi noktasında gerekenlerin yapılacağını söyledi.

VOL1 VOL2 VOL3 VOL4 VOL5

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir