Güzgülü Yeni Terminal’de İncelemelerde Bulundu

10 Kasım 2014 Pazartesi, 16:10

MANİSA Büyükşehir Belediyesi MHP Grup Başkanı Mehmet Güzgülü, Büyükşehir Belediyesi’nin kente kazandırdığı en büyük yatırımlardan bir tanesi olan Yeni Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde incelemelerde bulundu.

Büyükşehir Belediyesi MHP Meclis Üyesi Grup Başkanı Mehmet Güzgülü, yeni şehirlerarası otobüs terminalinde yetkili müdürler ile incelemelerde bulundu. Büyükşehir Belediyesi’nin hizmet vermeye başladıktan sonra eksik noktaları tespit etme konusunda hızlı bir şekilde çalıştığını dile getiren Güzgülü, “Otogar 1976 yılında eski yerine taşınırken büyük sorunlar yaşanmıştı. Böylesine büyük problemler bu yılda gerçekleşen taşınma işleminde olmadı. Eksiklikler olacaktır.  Önemli olan bu problemleri hızlı bir şekilde çözmenin yollarını bulalım ve bir an önce yeni terminal Binamızın adına yakışır bir şekilde vatandaşımıza hizmet etmesini sağlayalım” diye konuştu. İncelemelerinde yetkili müdürlerden açılmasından kısa bir süre geçmesine rağmen yeni terminal binasının işleyişi hakkında bilgi alan Güzgülü, yaşanan otopark sorunları, araçların giriş-çıkış sırasında yaşadıkları gibi sorunları dinleyerek, şehirlerarası taşımacılık yapan seyahat şirketlerinin yetkilileri, Manisa Seyahat yetkilileri, Köy dolmuşlarının sorumluları ve Garaj Taksi yetkilileri ile eksik noktaların tespiti için istişarelerde bulundu.

Güzgülü Yeni Terminalde İncelemelerde Bulundu (2)_1024x680 Güzgülü Yeni Terminalde İncelemelerde Bulundu (3)_1024x680 Güzgülü Yeni Terminalde İncelemelerde Bulundu (4)_1024x680

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir