Fethiye The Bay Beach Hotel

25 Haziran 2022 Cumartesi, 11:51
Fethiye The Bay Beach Hotel

Tatil denildiğinde aklınıza gelebilecek güneş, kum, huzur dolu bir doğa konseptini burada bulacaksınız! Huzur dolu bir tatil geçirmek ve kendinizi yenilemek için Fethiye denize sıfır otel seçeneklerini değerlendirin! Çıkacağınız tatilde ulaşım sıkıntısı olmayan Fethiye The Bay Beach Hotel Dalaman – Fethiye karayolu üzerinde yer alıyor. Otel Sığla ormanları içerisine konumlandırılmış ve kendine has bir mimarisi ile dikkatleri çekiyor.

Kendine ait günlük koyu ve orman içerisindeki yaşam alanlarıyla bu otel Türkiye’deki ve dünyadaki eşsiz oteller arasında yerini almaktadır. Sabah temiz havayla güne merhaba demek ve günün yorgunluğunu geniş sahillerinde atmak için burası bulunmaz fırsatlar sunuyor! Her şey dahil konsepti ile kaliteli mutfağı, kafeteryası ile sizlere alanındaki en güzel hizmeti sunmak üzere Fethiye The Bay Beach Hotel sizleri bekliyor! Ailenizle yılın tüm stresini ve yorgunluğunu burada atabilir ve hayata yenilenmiş bir şekilde devam edebilirsiniz.

Fethiye The Bay Beach Hotel ile Eşsiz Balayı Tatili

Balayı tatilinizi farklı ve unutulmayacak bir yerde yapmak ister misiniz? İşte Fethiye The Bay Beach Hotel bu unutulmaz tatili sizlere sunmak üzere hazır bulunmaktadır. Fethiye balayı oteli seçeneklerini incelediğinizde bu otel çiftlere özel süit odaları ile balayı tatilinin en özel fırsatlarını sunuyor. Balayı çiftleri için sunulan özel balayı konseptini seçerek tatilinize başlayabilirsiniz. Fethiye balayı hotel için doğru adres.

Fethiye The Bay Beach Hotel 300.000 m2 alana sahip olan günlük koya sahiptir. Otel 50.000 m2 ‘ lik alanda konumlandırılmıştır. Geniş Sığla ormanlarında yürüyüş yapabilir, sahilinde istediğiniz kadar güneşlenebilirsiniz. Her şey dahil seçenekleri değerlendirerek sadece kendinize vakit ayıracağınız bir tatil yaşabilirsiniz. Bütün bu özelliklere sahip balayı oteli sizin yeni yaşamınıza merhaba demenize yardımcı olacaktır.

Fethiye The Bay Beach Hotel

Fethiye The Bay Beach Hotel karayolu ile ulaşımı oldukça kolay bir konumda bulunmaktadır. Dalaman Havalimanı’na 38 kilometre uzaklıkta bulunuyor. Bu otele 17 kilometre uzaklıktaki Fethiye şehir merkezinden de ulaşmanız mümkün olacaktır. Kolay ulaşım ile tatiliniz başladığı andan itibaren stressiz sakin bir tatili yaşamaya başlayabilirsiniz.

Otel sınırları içerisinde orman içerisine konumlandırılmış çeşitli özelliklere sahip konaklama alanları bulunmaktadır. 20 adet standart otel odası, çeşitli büyüklüklerde Bungalovlar, yine farklı büyüklükte ve özellikte Suitler, özel havuzlu villalar olmak üzere birçok seçenek sizlere sunuluyor!  Bu seçenekler arasından istediğiniz özelliklere göre konaklama alanını seçerek tatilinize başlayabilirsiniz. Sığla ormanları içerisinde doğa yürüyüşleri yaparak temiz havanın tadını çıkarabilirsiniz. Dünyaca ünlü kumsallarda güneşlenerek tatilinizi mükemmel hale getirebilirsiniz.

Hemen Rezervasyon İçin:

Fethiye The Bay Beach Club Hotel

0252 424 09 73

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.