Etkisi ve Özellikleri ile Özel Plumpy

17 Ocak 2018 Çarşamba, 15:51
Etkisi ve Özellikleri ile Özel Plumpy

 

Hyalüronik asit dudakların temel elemanlarından biri olarak önem taşıyor. Bilhassa yaş ilerledikçe ciltte ki hyalüronik asit düşmeye başlıyor bu nedenden dolayı da cildin su tutma kapasitesi giderek azalıyor. Neticede özellikle dudaklar kuruyarak ince çizgiler halinde çatlamaya başlıyor. Çatlayan dudaklar sönük görünmekle kalmıyor belirginliğini de  kaybediyor. Bazı dudaklar ise ince yapısı nedeni ile hanımların şikayet ettiği bir durum olarak çözüm odaklı kozmetik ürünlerin geliştirilmesine yol açmıştır.

Kozmetik ürünler genellikle sağlığa zararlı olarak anılsa da plumpy dudak dolgunlaştırıcı için durum tam da tersine döner. Çünkü içeriğinin hyalüronik asit maddesi ile zenginleştirilmesi dudakların ihtiyacı olan elastik yapının geri gelmesini sağlar. Böylece dudaklar nemlilik kazanır ve ince çizgilerinden kurtulurlar. Plumpy dudak dolgunlaştırıcı özelliğini ise içeriğinde ki aktif tri peptit karışımından alıyor.

Dudak Dolgunlaştırıcı Maddeler

Tripeptit uygarlıklar boyunca nesilden nesle aktarılarak cilt ve saç sağlığı için kullanılan bir protein maddesidir. Babiller, Mısırlılar, Romalılar, Çinliler  ve Hintliler tripeptit maddesini kullanan uygarlıklardır. Onların kullandıkları ürünler içerisinde tripeptit maddesinin zenginliklerine rastlanmıştır. Tripeptit üç amino asitten biridir ve yer aldığı ürünlerin kullanımı ile deride kolajen üretimini artırdığına rastlanılır.

Böylece deride meydana gelen ince çizgiler yerini pürüzsüz görünümlere bırakır. Aynı zamanda özellikle de dudaklar için üretilen Plumpy ürünü içerisinde tripeptit maddesine yer verilmesi ile dudakların dolgunlaşmasına etki eder. Üç amino asitin birbiri ile bağlanması ile açığa çıkan tripeptit yönünden zengin olan Plumpy ürününü deneyerek sadece birkaç dakikada doğal bir yöntemle dolgun görünen dudaklara sahip olmaya ne dersiniz?

Plumpy Güvenilir Mi

Kozmetik ürünlerinin sağlığa zararlı maddelerden üretilmesi dudak dolgunlaştırıcı ürünlerin kullanımında da bayanların tereddüt etmesine neden oluyor. Plumpy güvenilir mi merakı da bu nedenle ortaya çıkıyor. Plumpy kullananlar bilirler ki içeriğinde ki protein bazlı maddeler aynı zamanda hyalüronik asit yani cildin temel bileşenlerinden biri olan bu maddeler dudakların hem dolgunlaşmasını hem de nemlenmesini sağlıyor.

Cilt sağlığı göz önüne alınarak üretilen plumpy ruj dermotoglar tarafından onaylanıyor. Hyalüronik asit sayesinde düzenli kullanım halinde dudakların pürüzsüzleşmesi üzerinde önemle rol oynuyor. Aynı zamanda hipoalerjenik etkisi ile hassas ciltlere sahip olanlar tarafından da rahatlıkla tercih edilebilir imkan sunuyor.

Neden Plumpy

Parfüm içermeyen ürün doğal kaynaklardan elde ediliyor. İçeriğinde kimyasal maddelere yer verilmemesi kimyasal kozmetik ürünlerinde olduğu gibi dudakların kabarmasına ve şişmesine neden olmuyor. Dolayısıyla herhangi bir yan etkisine rastlanmıyor. Tamamen doğal ve güvenli bir ürün olan Plumpy kısa sürede dolgun dudaklara kavuşmak için mükemmel bir yöntem olarak karşımıza çıkıyor. Bu ürün hakkında detaylı bilgiye http://plumpyturkiye.com/ adresi üzerinden ulaşabilirsiniz. Ürünün düzenli kullanılması ile 3 adet kür kullanımından itibaren bayanlar % 40 oranında daha dolgun görünen dudaklara sahip olabilecekler. Parıltılı ve dolgun dudaklara kavuşmak Plumpy ile oldukça kolay!

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir