Et Birliği Ensivri İle Devam Dedi

18 Eylül 2014 Perşembe, 10:01

Manisa İli Kırmızı Et Üreticileri Birliği 2. Olağan Genel Kurulunu gerçekleştirdi. Manisa Bölgesi Veteriner Hekimleri Odası Toplantı Salonu’nda düzenlenen genel kurulda tek aday gösterilen Birlik Başkanı Veteriner Hekim Doğan Ensivri ikinci kez başkan seçildi.

“BESİCİNİN GÖZÜ KULAĞI OLACAĞIM”

Manisa Kırmızı Et Üreticileri Birliği’nin ikinci olağan genel kurul toplantısı, Manisa Bölgesi Veteriner Hekimleri Odası Toplantı Salonu’nda yapıldı. İkinci kez Birlik Başkanı seçilen Veteriner Hekim Doğan Ensivri; “Besicinin gözü kulağı olacağım” dedi.

Manisa ve ilçelerinden birlik üyelerinin de katıldığı genel kurulda konuşan Başkan Ensivri; “Besicinin sıkıntıları çok iyi biliyorum. Özellikle kırmızı et üreticileri için, pazarlarımızda randıman, fiyatlarda istikrarı sağlayabilmek ve girdi maliyetlerini düşürüp birlik aracılığıyla üreticimize faydalı olabilmek için çalışacağım ve bu konuda besicinin gözü kulağı olacağım. Birliğimizin ve üreticilerimiz için hayırlı olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından, açık oylamayla, tek liste üzerinden seçime gidildi. Oylama sonunda oy birliği ile Veteriner Hekim Doğan Ensivri Manisa İli Kırmızı Et Üreticileri Birliği Başkanlığı’na yeniden seçildi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir