Esnaf Çareyi Işıklı Tabelada Bulundu

08 Temmuz 2014 Salı, 17:03

MANİSA Büyükşehir Belediyesi’nin Kırkağaç İlçesi’nde düzenlediği Ramazan eğlencesinde, bir grup esnaf ışıklı tabelaya yazı yazarak, belediyenin bozuk olan yolları onarmasını ve asfalt dökmesini istedi. 

Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin Kırkağaç’ta düzenlediği Ramazan etkinlikleri sırasında bozuk olan yollardan yakınan esnaf, dükkanlarının önüne ‘Büyükşehir’e etkinlik için teşekkür eder, bizi en kısa zamanda bu tozdan kurtarmasını dileriz’ yazdı. Kırkağaç ilçe merkezinde yapılmayan cadde nedeniyle ilçe esnafının işyerlerinin önüne yazdığı yazıyı gören Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Mehmet Güzgülü, “Kırkağaç ziyaretinde bozuk olan yolları bizler de tespit ettik. Bununla ilgili olarak esnafımızın dükkanlarının önüne yazdığı yazıyı gördük. Esnaf arkadaşlarımızla konu üzerine görüş alışverişinde bulunduk. İlçe merkezinde bulunan yolların sorumluluğu halen ilçe belediyelerine aittir. Meclisimiz cadde tespitlerinde Kırkağaç’taki bu caddeyi bize devrettiğinde hemen planlamaya alınıp, gereğini yaparız” diye konuştu. 

İlçede bozuk yolların Kırkağaç’a yakışan bir görüntü olmadığını ifade eden Güzgülü, “Esnafımız ve ilçe halkımız şikayetlerinde haklılar. Biz hizmetten kaçmayız. Bu konuyla ilgili gerekli girişimlerimizi hemen yapacağız. Bugüne kadar imkanlarımız doğrultusunda ilçelerimize geçmiş dönemde her türlü desteği verdik. Bundan sonra da vermeye devam edeceğiz” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.