Episoft Yüksek Etkili Serum ve Kullananlar

01 Ağustos 2019 Perşembe, 13:37

Episoft Yüksek Etkili Serum ve Kullananlar

Tür dökücü ürünler içerisinde sunduğu yüksek etkili ve sağlıklı yapısı ile Episoft tüy dökücü serum ürünü tüm dünya genelinde ön plana çıktığı görülüyor.

Episoft tüy dökücü serum son derece detaylı ve uzun süreli bir klinik çalışması sonucunda tamamen doğal bir formül ve bitkisel içerik ile üretiliyor. Geçmişte tüy dökücü ürünlerin etkilerin istenilen seviyenin oldukça uzağında olmasının yanı sıra episoft serum çıkana kadar çok kısa süreli bir etki gösteriyordu. Episoft tüy dökücü serum istenmeyen tüylerden yüksek oranda kurtarırken aynı zamanda tekrar çıkan tüylerin çok daha az ve güçsüz çıkmasını sağlıyor. Uzun süreli klinik çalışmalar neticesinde geliştirilen Episoft serum bu anlamda insan cildi ve sağlığı açısında hiçbir risk unsuru barındırmıyor. Yapılan detaylı araştırmalar neticesinde herhangi bir olumsuz yan etki göstermediği ortaya konmuştur.

Bay ve Bayan Kullanımına Uygun Episoft Serum

Episoft tüy dökücü serum hem bayan hem de bayların sorunsuz ve verimli bir şekilde kullanılabilmesine yönelik olarak geliştirilmiştir. Bu özelliği sayesinde alınan serum setleri ailede hem erkek hem de bayanlar tarafından rahatlıkla kullanılabiliyor. Bununla birlikte istenmeyen kıl sorunun daha üst seviyede olan erkekler için kıl köklerine en üst seviyede nüfus eden geliştirilmiş Episoft Men serum ürününü de kullanabilmektedirler. Episoft satın alırken aldığınız ürünün erkek içinmi kadın için mi kullanacağı yönünde tercihte bulunabilirsiniz.

Episoft Serum 3 Seans Kullanımı

Episoft tüy azaltıcı serumdan en üst düzey ve kalıcı etki sağlamak için en verimli kullanım zamanı 3 seans şeklinde kullanılmasıdır. Bu doğrultuda kullanımda istenmeyen tüy sorunun olduğu bölge epilasyon ile temizlenip Episoft serum masaj uygulanarak gerçekleşiyor. İlk seanstan sonra tüylerin tekrar çıkmaya ve rahatsızlık yaratmaya başlayana kadar beklenip aynı işlem tekrar ediliyor. Son seansta ise aynı işlem tekrar uygulanıyor. Bu 3 seanstan sonra tüylerin çıkma sıklığı oldukça azaldığı gibi çıkan tüyler daha az, daha güçsüz ve açık renkte çıkmaya başlıyor.

Episoft Serum Kullanımında Püf Noktalar

Sahip olduğu etki, doğal içeriği e uygun fiyatı ile istenmeyen tüyler konusunda en önemli ve güvenilir ürünlerin başında gelen Episoft tüy dökücü serumun kullanımında bazı püf noktalar bulunuyor. Episoft serum kullanımındaki püf noktalar ise şu şekildedir;

  • Episoft tüy dökücü serumun etkili olması için uygulanacak bölgenin temizlemesi oldukça önemlidir. Aksi takdirde kullanılan serum kıl köklerine ulaşamayacağı için istenilen etkiyi gösteremiyor.
  • 3 seans şeklinde kullanım uzun süreli etki için oldukça önemlidir. Tam fayda sağlaması ve aynı zamanda kalıcı etki göstermesi için bu serum 3 seans şeklinde uygulanması gerekiyor.
  • Ürünün kullanılan bölgelete ve bölgedeki kıl sorununa göre bir kullanım miktarı uygulanması gerekiyor. Her bölgenin ihtiyaç duyacağı miktar farklı olabiliyor.
  • Kıl köklerine nüfus etmesi için iyice temizlenmiş bölgeye hassas masaj yaparak uygulanması gerekiyor.
  • Tahriş olmuş bir bölge var ise önce tahrişin geçmesinin beklenmesi gerekiyor.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir