Engelli Vatandaşın Su Sevinci

13 Nisan 2015 Pazartesi, 19:08

MASKİ Genel Müdürlüğü, Selendi ilçesinde gerçekleştirdiği çalışmalarla yüz güldürdü. Havaoğlu Mahallesi’nde gerçekleştirilen içme suyu hattı döşeme çalışması ile eşi engelli olan Musa Yağcı’nın hanesine ilk defa su verildiği belirtilirken, Yenice Mahallesi’nde de kanalizasyon çalışmalarına başlandığı belirtildi.
Selendi İlçesi’nde çalışmalarını sürdüren MASKİ Genel Müdürlüğü ekipleri Havaoğlu Mahallesi’nde içme suyu şebeke hattı yenileme çalışmalarına başladı. Çalışma hakkında bilgi veren Büyükşehir Belediyesi Selendi Koordinatörü Mustafa Başyiğit, MASKİ İçme Suyu Daire Başkanlığı ekiplerinin şebeke hattı çalışması ile mahalleye ilk kez su verileceğini belirtti. Mahallede yaşayan ve eşi engelli olan Musa Yağcı isimli vatandaşa düzenli olarak kullanabileceği içme suyu sağlandığı için mutlu olduklarını belirten Selendi Koordinatörü Mustafa Başyiğit, “Vatandaşlarımıza Büyükşehir Belediyemiz ve MASKİ Genel Müdürlüğümüzün çalışmalarıyla güzel hizmetler ulaştıracağız” dedi.
YENİCE MAHALLESİ KANALİZASYONA KAVUŞUYOR
MASKİ Kanalizasyon Daire Başkanlığı ekiplerinin de Yenice Mahallesi’nde kanalizasyon hattı çalışmalarına başladığını belirten Selendi Koordinatörü Mustafa Başyiğit, yaklaşık 900 metreye ulaşan alanda 200’lük koruge borularla Yenice Mahallemizin kanalizasyon şebekesi yenilenecek. Böylece mahallenin altyapı sorunu çözülmüş olacak. Yenice halkına hayırlı olsun” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.