Devler Sinema Perdesinde!

12 Kasım 2016 Cumartesi, 20:48

Jason Statham ve Jessica Alba gibi efsaneleri beyaz perdede görmek gerçekten keyif verici ve çok sayıda sinema severi de belli ölçüde heyecanlandırmayı başarıyor diyebiliriz. Peki bu ikili hangi filmde karşımıza çıkıyor ve bizleri nasıl bir film bekliyor? Gelin hep birlikte Mechanic Resurrection’a göz atalım. Bir önceki filmi arşivlerinize dahil ettiyseniz eğer bu filmde de herhangi bir şekilde kopukluk yaşamayacaksınız ancak bir önceki film hakkında fikir sahibi değilseniz bir an önce izlemenizi tavsiye ediyoruz çünkü aralarında güçlü bir bağ var ve senaryo bakımından da bu bağı net bir şekilde görebiliyoruz.

Büyük macera sonrası ekibin önemli isimlerinden bir tanesi olan Arthur, suikast işine bir son vermek ve artık sıradan bir hayata adım atmaya karar verir. Filmde usta suikastçinin sevgilisi rolünde olan Jessica Alba’nın kaçırılması ile birlikte aksiyon dolu dakikalar bizleri bekliyor ve film çok daha etkileyici bir hal alıyor.

Mechanic Resurrection izle, aksiyonun tek bir an bile düşmediği özel filmlerden bir tanesidir ve sevgilisi kaçırılan Arthur’un normal bir yaşantı planı da bozulacaktır. Sevgilisini kurtarmak adına yeniden piyasaya adım atar ve onun yapması gereken önemli görevleri vardır. Dünyanın 3 farklı şehrinde 3 farklı suikasti tamamlamak ve sevgilisini kurtarmak zorundadır ancak bu kez işi çok daha zor olacaktır. Sevgilisinden haber almakta zorlanan Arthur, hızlı hareket etmek zorunda ve yardım alabileceği bir ekip ne yazık ki yok! Mechanic Resurrection filmi beyaz perdedeki yerini almış durumda ve film kısa sürede gişede istediği başarıyı elde etmiş durumda…

Aksiyon Dolu Dakikalar Sizleri Bekliyor

Tercihiniz macera ve aksiyon filmlerinden yana ise bu film mutlaka listelerinize almanız gerekiyor. Gerek oyuncu kalitesi, gerekse güçlü senaryosu ile birlikte beklentilerinize üst düzey seviyede yanıt verecek özel bir yapıt! Online dünyada da kısa sürede beklediği etkileşimi alan ve ülkemiz sinema severlerinden tam puan almayı başaran bu filmi site üzerinden tek bir tık ile seyredebiliyorsunuz.

Hd görüntü kalitesi ve hq ses kalitesi ile birlikte sizlere harika bir sinema keyfi sunuluyor ve aksiyon dolu dakikalar en net görüntü kalitesi ile karşınıza çıkıyor. Bu filmin yanı sıra ilginizi çeken ve beyaz peredeki yerini almış olan çok sayıda filmi de yine tek bir tık ile arşivlerinize ekleyebilir ve seyredebilirsiniz. Çok sayıda kategori ve güçlü arşivi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran adreslerden bir tanesi demek çok daha doğru olacaktır…

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir