CHP’Lİ KAPLAN’DAN BAŞKAN ERGÜN’E DESTEK

16 Eylül 2014 Salı, 15:16

Kaplan’dan Başkan Ergün’e Nezaket Ziyareti

MANİSA Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, CHP İl Başkanı Cahit Kaplan’ı makamında konuk etti. Ziyarette söz alan Kaplan, Manisa’ya yapılacak hizmetler noktasında parti olarak üzerlerine düşen görevi yapmaya hazır olduklarını dile getirdi.

CHP İl Başkanı Cahit Kaplan Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e nezaket ziyaretinde bulundu. Başkan Ergün’den Büyükşehir Belediyesi’nin il genelindeki çalışmaları hakkında bilgi alan Kaplan, “Manisa’ya en güzel hizmetlerin kazandırılması için parti olarak üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırız” dedi.

Hizmet için işbirliğine hazırız

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Ergün de, Manisa’ya güzel hizmetler kazandırmak adına mesai mefhumu gözetmeden il genelinde çalışmalar içerisinde olduklarını dile getirerek, “Manisa’nın, büyükşehir olmasıyla birlikte yerel seçimlerin ardından il genelinde hızla yapılanma sürecine girdik. Hizmette siyaset yapmaksızın Manisalı hemşerilerimize en iyi hizmetleri kazandırmak için çalışıyoruz. Bu çerçevede Manisa’ya kazandırılacak her güzel hizmet için işbirliğine hazırız” dedi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir