ÇERÇİ VE ALTINSOY ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

05 Kasım 2014 Çarşamba, 16:45

Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi ve İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Altınsoy iki okulun aşure etkinliğine katılarak öğrencilerle bir araya geldi.

Vilayetler Birliği Anaokulu’nda miniklere boyama kitabı hediye eden Çerçi ardından Yunusemre İmam Hatip Anadolu Lisesi öğrencileri ile buluşarak,  sohbet edip sorunları dinledi.

Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Altınsoy’u ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Mustafa Altınsoy, “Belediye Başkanımız Sayın Dr. Mehmet Çerçi’nin ziyareti bizleri onurlandırmıştır. Daha önceden de biz başkan seçilmesinin ardından kendisini ziyaret etmiştik. Kendileri de bir nezaket göstererek bizi ziyaret etti. Yunusemre Belediyesi’nin okullara yardımını, desteğini yakından görüyoruz. Bundan sonra da okullara yönelik yardımlarının artacağına inanıyorum” dedi.

Mustafa Altınsoy’un başarılı bir görev yürüttüğünü belirten Mehmet Çerçi, “Çalışmalarını takip ediyoruz. Zaman zaman kendisiyle istişareler yapıyoruz. Okullardaki öğrencilerin eğitimi ve çevre düzenlemesi ile ilgili elimizden geldiği kadar yardım ediyoruz. Geçenlerde de ilkokul bir, iki ve üçüncü sınıflara eğitim seti yardımında bulunduk. Milli Eğitim bizim için çok önemli. Yunusemre Belediyesi olarak gençlerimize, çocuklarımıza her alanda yardım yapmaya çalışıyoruz” diye konuştu.

ÇERÇİ’DEN ÖĞRENCİLERE HEDİYE

Ziyaretin ardından Mehmet Çerçi, Mustafa Altınsoy ile birlikte Vilayetler Birliği Anaokulu ve Yunusemre İmam Hatip Anadolu Lise’sinin aşure etkinliğine katıldı.

Çerçi ilk olarak Vilayetler Birliği Anaokulu’nda okul yöneticileri ve öğretmenler ile bir araya gelerek sorunları dinledi.  Aşure ikramının ardından Çerçi, Altınsoy ile birlikte minik öğrencilere boyama kitabı hediye etti.

Ardından Yunusemre İmam Hatip Anadolu Lise’sinin aşure etkinliğine katılan Çerçi ve Altınsoy öğrencilere aşure ikram etti. Çerçi çocuklarla özel ilgilenerek sohbet etti.

1 22 33 44 55 66 77 88 99

 

 

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir