Cengiz Ergün Ülkü Ocakları’nın İftarına Katıldı

21 Temmuz 2014 Pazartesi, 16:50

MANİSA Ülkü Ocakları İl Başkanlığı tarafından, Süreyya Tabiat Park’ta iftar yemeği düzenledi. Düzenlenen yemeğe katılan Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün,30 Mart yerel seçimlerinde, Manisa’da büyükşehir belediye başkanlığında gösterilen başarıda emeği geçen herkese teşekkürlerini ifade ederek,” En iyi hizmeti, il genelinde Manisalı vatandaşlarımıza kazandırabilmek amacıyla, geride kalan beş yılda olduğu gibi çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz” dedi.

Manisa Ülkü Ocakları İl Başkanlığı, Süreyya Tabiat Park’ta il genelinden geniş katılımla bir iftar yemeği düzenledi. Ülkü Ocakları İl Başkanı Onur Pabuççuoğlu’nun ev sahipliğini yaptığı programa, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Fuat Uzun, MYK Üyesi Mustafa Enöz, TBMM 23. Dönem MHP Manisa Milletvekili Ahmet Orhan, MHP İl Başkanı Tanju Balatlı, MHP Şehzadeler İlçe Başkanı Çağrı Tuatay, MHP Yunusemre İlçe Başkanı Onur Baylan ile çok sayıda davetli katıldı. İftar topunun patlamasıyla birlikte orucunu açan davetliler, hep birlikte dua etti. Yaklaşık bin kişinin katıldığı iftar programında, okunan duanın ardından, ilk olarak söz alan Ülkü Ocakları İl Başkanı Onur Pabuççuoğlu davetlerine katılan konuklarına teşekkür etti.

En iyi hizmet için çalışıyoruz
Pabuççuoğlu’nun konuşmalarının ardından Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün bir konuşma gerçekleştirdi. İl genelinde Manisalılara en iyi hizmeti kazandırabilmek amacıyla çalışmalarını sürdüklerini belirten Başkan Ergün, “2009 yılında seçildiğimiz Manisa Belediye Başkanlığı görevinden, 2014 yılına bir beş seneyi geride bıraktık. 2014 yılında yapılan yerel seçimlerde başta MHP İl Başkanımız olmak üzere emeği geçen herkese, bu çorbanın içerisinde kimin tuzu varsa Allah hepsinden razı olsun. Allah utandırmadı. Bir beş sene daha, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı olarak bugün karşınızdayız. Geride kalan beş sene içerisindeki çizgimiz, yapmış olduğumuz hizmetler vatandaşımız tarafından takdirle karşılanarak, il bütününde yapılan seçimlerde Manisalıların teveccühüyle bu göreve yeniden seçildik. En iyi hizmeti il genelinde Manisalı vatandaşlarımıza kazandırabilmek amacıyla çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz” dedi. Başkan Ergün’ün ardından programda söz alan MHP İl Başkanı Tanju Balatlı da birlik ve beraberlik mesajları vererek tüm davetlilerin Ramazan ayını tebrik etti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir