Büyükşehir’den Selendi Gençliğine Müjde

08 Mart 2017 Çarşamba, 13:13

İl genelinde gençlere yönelik projeleriyle dikkat çeken Manisa Büyükşehir Belediyesi, Selendi ilçesine kazandırılacak olan Gençlik Merkezi için çalışmalarını hızlandırdı. Selendi’nin önemli ihtiyaçlarından birinin daha karşılanacağını belirten Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “Proje tamamlandı ve yüklenici firmaya yer teslimi yapıldı. İnşaat çalışmalarına başlanıyor. Selendi Gençlik Merkezi ilçedeki gençlere hitap edecek” dedi.

Manisa’da gençlerin daha iyi ortamlarda eğitim alabilmelerini sağlamak amacıyla il genelinde bir bir projelerini hayata geçiren Manisa Büyükşehir Belediyesi, bu kapsamda Selendi’de de önemli bir projeye daha imza atıyor.  Bu kapsamda Manisa Belediyesi tarafından Selendi’ye kazandırılacak olan Gençlik Merkezi’nin yüklenici firmaya yer teslimi yapıldı. Önümüzdeki günlerde de inşaat çalışmalarına başlanacak. Manisa Büyükşehir Belediyesi olarak, sosyal belediyecilik anlayışı ile hareket ettiklerini belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, merkezde gençlerin faydalanabileceği birçok faaliyetin yer alacağını da sözlerine ekledi.
İçerisinde Yok Yok
Gençlerin kendilerini geliştirebilmesi ve çağa ayak uydurmaları amacıyla her türlü hizmetin merkezde yer alacağını belirten Başkan Ergün, “Gençlerimizin daha rahat ortamlarda, daha gelişmiş dersliklerde eğitim alıp sosyalleşebilmesi ve modern bir gençlik merkezini hayata geçirmek için geri sayımdayız. Dans salonundan el sanatları atölyesine, çok amaçlı salondan cep sinemalarına kadar birçok etkinliğin yapılabileceği bu sosyal ve kültürel alanın şimdiden ilçemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir