Büyükşehirden Cemevine Destek

21 Şubat 2017 Salı, 16:20

Saruhanlı ilçesine bağlı Dilek Mahallesi’nin uzun yıllardır hasret kaldığı hizmetleri Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün talimatlarıyla kısa sürede yerine getiren Manisa Büyükşehir Belediyesi, mahallede bulunan cemevine masa ve sandalye hediye etti.

Manisa Büyükşehir Belediyesi, sosyal belediyeciliğe örnek olacak birçok projeyi hayata geçirmekle kalmıyor aynı zamanda vatandaşların da ihtiyaçlarına anında yanıt veriyor. Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi tarafından Saruhanlı ilçesi Dilek Mahallesi’nde yer alan cemevine sandalye ve masa hediye edildi. Dilek Mahallesi’ne giderek Cemevi Derneği’ne sandalyeleri teslim eden Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç’e Zabıta Daire Başkanı Aydoğan İra da eşlik etti.
Dernek Yönetimi Talep Etmişti
Mahallelilerle konuşan Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç, “Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını ve sevgilerini iletiyorum. Büyükşehir olduktan sonra belirlediğimiz programlarla ilçelerimize ve mahallelerimize yatırımlar yapıyoruz. Dilek Mahallesi’nde de birçok yatırım yaparak vatandaşlarımızın hizmetine açtık. Bunun yanı sıra sosyal belediyecilik anlayışıyla da vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına cevap veriyoruz. Dilek Cemevi Derneği’nin de bizden sandalye ve masa talebi olmuştu. Bizler de hemen yerine getirdik. Hayırlı olmasını diliyorum” dedi. Yapılan hizmetlerden duyduğu memnuniyeti aktaran Dernek Başkanı Ünal Karataş, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkürlerini iletti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir