BÜYÜKŞEHİRDE BAYRAMLAŞMA

02 Ekim 2014 Perşembe, 21:04


Büyükşehirde Bayramlaşma Töreni

 

Manisa Büyükşehir Belediyesi’nde Kurban Bayramı nedeniyle bayramlaşma töreni düzenlendi. Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün makamında Genel Sekreter Halil Memiş, Genel Sekreter Yardımcısı Fuat Uzun, meclis üyeleri ve daire başkanlarıyla birlikte belediye personeli ile bayramlaştı.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün Kurban Bayramı nedeniyle Genel Sekreter Halil Memiş, Genel Sekreter Yardımcısı Fuat Uzun, meclis üyeleri, daire başkanları ve belediye personeli ile makamında bayramlaştı. Genel Sekreter Memiş, Genel Sekreter Yardımcısı Uzun, meclis üyeleri, daire başkanları ve personelinin Mübarek Kurban Bayramı’nı kutlayan Başkan Ergün, “Kurban Bayramımız, vatanımıza, milletimize ve Manisa’mıza hayırlar getirsin. Bu güzel bayramda da sevginin, dostluğun ve kardeşliğin pekişmesini diliyorum. Allah nice bayramları hep birlikte geçirmeyi nasip etsin” diye konuştu.

Daire Başkanları ve Personelle Bayramlaştı

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, daha sonra daire başkanları ve belediye personelini makamında kabul etti. Daire başkanları ve personelle tek tek tokalaşan Başkan Ergün, personeline aileleriyle güzel bir bayram geçirmeleri temennisinde bulundu.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir