Büyükşehir Saruhanlı’da 140 İhtiyaç Sahibine Ulaştı

18 Kasım 2016 Cuma, 08:58

Manisa’nın il genelinde Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından dar gelirli vatandaşlara hizmet veren olan Gıda Bankası, Saruhanlı ‘da 140 ihtiyaç sahibine ulaşıyor. Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin bu önemli sosyal projesiyle gerçek ihtiyaç sahipleri dağıtımı yapılan kartlarla çocuk bezinden, yiyecek ve içeceklerine kadar her türlü ihtiyaçlarını Gıda Bankası’ndan kendileri karşılayabiliyor.

Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin sosyal belediyecilik anlayışı çerçevesinde hizmete sunduğu Gıda Bankası, Saruhanlı‘da 140 ihtiyaç sahibinin yüzünü güldürüyor. Gerçek ihtiyaç sahiplerinin belirlenmesinin ardından dar gelirli vatandaşlar, kendilerine dağıtılan kartlarla Gıda Bankaları’ndan temizlik malzemesinden gıda malzemelerine kadar tüm market ihtiyaçlarını karşılayabiliyor.

İhtiyaç Sahiplerinin Yanındayız

Manisa Büyükşehir Belediyesi olarak her zaman ihtiyaç sahibi vatandaşların yanında olduklarını ve bundan sonra da olmaya devam edeceklerini belirten Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Ergun Aksoy, “Bizler Manisa Büyükşehir Belediyesi olarak vatandaşlarımızın iyi gününde kötü gününde yanlarında olmaya devam ediyoruz. İhtiyaç sahipleri vatandaşlarımız asla yalnız değiller. Onların yanında Manisa Büyükşehir Belediyesi var. Bu anlamda da Saruhanlı ilçemizde 140 ihtiyaç sahibimi kendilerine verilen kartlarla her türlü ihtiyaçlarını gizlilik içerisinde rencide olmadan yapabiliyor” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir