Son Dakika
11 Aralık 2017 Pazartesi

Bodrum’ da Uygun Fiyata Araç Kiralama

18 Ekim 2016 Salı, 21:58

Türkiye’den ve dünyanın birçok ülkesinden turist kabul eden Bodrum yalnızca yaz aylarında değil kış aylarında da oldukça kalabalık olan ve yılda yaklaşık 4 milyon yolcu ağırlayan bir hava alanına sahiptir. Özellikle özel araçlarıyla şehirlerarası ya da uluslar arası seyahat etmek istemeyen kişiler, hava alanından sonra araç kiralama yoluna gitmektedir. Bu şekilde hem yolculuğun fiziki zahmetini azaltmakta, hem de havayolu ile ulaşım sağlayarak zamandan tasarruf etmektedirler. Araç kiralamayı tercih etmeyen kişiler ne yazık ki tatil köyleri ya da butik otellerinden ayrılmakta zorluk çektikleri için Bodrum’un görülmesi gereken özel mekânlarını göremeden, yalnızca otelde vakit geçirerek tatillerini tamamlamaktadır. Bu durumu yaşamak istemeyen kişiler için Bodrum rent a car hizmeti veren firmamız, Bodrum Milas Hava alanından telefon, internet ya da ofis üzerinden 7/24 ulaşılabilir niteliktedir ve sektörün en uygun fiyatlarını müşterileriyle buluşturmaktadır.

Bodrum Rent A Car
Yorucu metropol hayatından sıkılmış, tatilinde dinlenmek ve araba sürme stresinden uzak durmak isteyen kişiler için araç kiralama firmamız, havalimanından başlayarak insanlara özel transfer hizmeti de sunmaktadır. Transfer hizmeti kullanmak istenildiğinde kişi bulunduğu yerden, tercih ettiği araçla alınmakta ve gitmek istediği yere götürülmektedir. Güvenin ilk kıstas olduğu rent a car sektöründe kanıtlanmış başarılarla hizmet veren Avro Bodrum rent a car firmamız siz seçkin müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına göre her geçen gün kendini yenilemektedir.

Avro Araç Kiralama
Türkiye genelinde birçok ilde bulunan 22 ofis üzerinden hizmet veren ve birçok ilde güvenilir araç kiralama hizmeti sağlayan firmamız sektörün öncü firmalarından biridir. Yalnızca Bodrum ve İzmir gibi tatil beldelerinde değil Ankara’dan Tokat’a, Şanlıurfa’dan Bingöl’e kadar birçok şehre rent a car hizmeti götüren firmamız, bakımları düzenli yapılan, farklı marka ve boyutlarda araçlarla hizmet vermektedir. Avro rent a car müşteri memnuniyetini ön planda tutarak haftanın 7 günü 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir. Firmamız her müşterinin isteğine göre araç bulabileceği araç seçeneklerini sunması ve kampanyalı fiyatları sayesinde sıklıkla tercih edilen bir firma olarak bilinmektedir.

Diğer Haberler

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir