Berberlere icra hazırlığı !

10 Nisan 2018 Salı, 14:59

Manisa Berberler ve Kuaförler Odası, aidat borcunu ödemeyen üyelerini avukata vererek, borçları icra yoluyla almaya hazırlanıyor. Oda başkanı Ali Bartu, 500 lira üzeri borcu olan üyelerinin listesini çıkarma çalışmalarının devam ettiğini, ay sonunda hepsini icraya vereceklerini söyledi.

Manisa’da 594 üyesi bulunan Berberler ve Kuaförler Odası’nın üyeleri ile başı dertten bir türlü kurtulamıyor. Manisa Berberler ve Kuaförler Odası, her yıl defalarca uyarmalarına rağmen aidat borcunu ödememekte direnen üyelerini icraya vermeye hazırlanıyor. Nisan ayı sonu ile borçlu üyelerinin listesini hazırlayacaklarını kaydeden Bartu, üyeleri adına üzgün olduklarını fakat ancak üyelerinden bu şekilde borçlarını tahsil edebildiklerini söyledi.

YENİ ÜYELER MUAF TUTULACAK

164 yeni üyenin muaf tutulacağını kaydeden Bartu, “Biz defalarca uyardık. Fakat üyelerimizle her seferinde aynı sorunu yaşıyoruz. Aidatları tahsil edemiyoruz. Bu yüzden avukat tuttuk. Borçluların listesini çıkarmaya başladık. 6 bin liraya kadar borcu olan var. İste iste nereye kadar. Bu yüzden bu yola başvurmak zorunda kalıyoruz.” diye konuştu.

 

Özel Haber-Ersan ERDOĞAN-

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir