Bebek ve Çocuklarda İç Giyim

12 Kasım 2016 Cumartesi, 23:44

 

Yetişkinlerde olduğu kadar bebek ve çocuklarımızda önemli olan iç giyim son yıllarda daha zevkli ve dikkat çekici bir hal aldı. Önceleri kullanılan zıbın dediğimiz çamaşırlar artık yerini çıt çıtlı bodylere bıraktı, hem bebek hem de anne açısından oldukça rahat ve kullanışlıdır. Bebekler içerisinde kolay hareket ederken anneler içinde beli açıldı üşüdü derdi ortadan kalktı. Eskilerin zıbınları çocuk açısından rahattı ama hareket ettikçe bebeğin sırtı bile açılabiliyordu bu durumda anneleri rahatsız ediyordu. Çıt çıtlı bodylerde yaş sınırı çocukluğa kadar ilerledi buda tercih edilme sebeplerinin arasında tabi ki.

Çocuklarda iç giyim erkek ve kız çocukları arasında pek fark gözetmiyor çünkü her ikisinde de atlet külot kombinasyonu kullanılır. Arada fark resimli baskılarında ve erkek çocuklar için külot kısmından oluşuyor. Anneler çocukları için her zaman en iyisini ister, özellikle kumaş seçiminde her kumaş her çocuğa iyi gelmez. Bazen alerjik reaksiyon kaynaklı bazen de özel rahatsızlığından dolayı ama üretici firmalar tüm bu durumları göz önüne alarak farklı ihtiyaçları karşılamak için üretim yapmaktadır. Çocuklara karşı duyarlı oldukları için ayrıca da teşekkürü hak ettiklerini düşünüyorum.  Erkek ve kız çocukları için ayrıca boxer tarzı külotlar oldukça kullanışlıdır, her ne kadar boxerlar erkekler için tasarlanmış olsa da kız çocuklarına da rahatlıkla kullanılır özellikle yazın elbise giydiklerinde altlarına rahatlıkla kombin yapabilirsiniz.

Çocuklarımızda tercih ettiğimiz çamaşırlar ne olursa olsun onların rahatı ve sağlığı açısından uygun olmalıdır, içlerini giydirilen atletler ter emici özelliği olmalı. Birçok iç giyim markaları bulunmaktadır. Sizler ise burada amacınız bu markalar arasında sizlere en çok yakışacak olanı bulabilmeniz ve en doğru seçimi yapmanızdır. Böylece istediğiniz seçimi de çok rahat ve güzel bir şekilde yapabileceksiniz. Gün içerisinde koşturup oynayan çocuklar hareketleri dolası ile terlerler. Eğer terleri üstlerinde kurursa hasta olmaları kaçınılmazdır, zaten atletinde çocuklarda ki kullanım amacı da budur. Kıymetlilerimiz çocuklar için iç çamaşırı seçerken çocuk iç giyim modasından da faydalanabiliriz. Hem sağlıklı hem de modern çizgilere sahip iç çamaşırları ile minik   hanımefendiler   ve minik beyefendiler  de tarzlarını yansıtabilirler. Böylece modaya uygun giyinebilecekler hem de rahatça hareket edebilecekler, markaların özel tasarımlarını görmenizde fayda var.  Çocuklarımız bizler için önemli unutmayın.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir