AK ŞEHZADELERDEN ŞEHZADELER ZABITASINA ZİYARET

05 Eylül 2014 Cuma, 17:45

AK ŞEHZADELERDEN ŞEHZADELER ZABITASINA ZİYARET

AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Ahmet Tonguç, Zabıta teşkilatının 188. Kuruluş Yıl dönümü nedeniyle, Şehzadeler Belediyesi Zabıta Müdürü İsmail Çiftçi’yi ziyaret etti.

Şehzadeler Belediyesi Zabıta Müdürlüğünde gerçekleşen ziyarette Başkan Tonguç’a Başkan Yardımcılarından Mustafa Ali Çimbil, Mustafa Perkmen, Bülent Karaman, Ayfer Ökem, İsmail Aksoy, Öner Gürsel, Yönetim Kurulu Üyelerinden Bülent Bağcıbaşı, Sadet Baba, İbrahim Güner, İbrahim Binicioğlu, Hamza Erese eşlik etti.

Zabıta Teşkilatının 188. Kuruluş Yıl dönümünü kutlayan Başkan Tonguç, “Yerel Yönetimlerin en köklü teşkilatı Zabıta teşkilatımızdır. Zabıta teşkilatımız,  Şehzadeler Belediyemizin gülen yüzü ve aynası olduğu için İlçemizin dışa bakan yüzüdür. Şehrimize dışarıdan gelen vatandaşlarımız çarşı ve pazardaki düzene bakıyor. Bu düzenin sağlanmasında elbette sizlere yani zabıtamıza büyük görevler düşüyor. Bu nedenledir ki sizlerin başarısı Şehzadeler ilçemiz için çok önemlidir. Zabıta Teşkilatı’nın 188. Kuruluş Yıldönümünü en kalbi duygularımla kutluyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Şehzadeler Belediyesi Zabıta Müdürü İsmail Çiftçi ise, hizmetin en iyisini vermek için canla başla çalıştıklarını söyledi.

 

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir